Powrót do Seria MN

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

FBs-20MN

Ocena: 4.76 / 5 (17 głosy)
FBs-20MN

Najmniejszy ze sterowników serii MN od firmy FATEK to właśnie FBs-20MN. Ten sterownik programowalny PLC wyposażony jest w najmniejszą liczbę wejść i tym samym jego rozmiar jest naprawdę bardzo kompaktowy. Mała liczba wejść nie sprawia jednak, że produkt jest mniej funkcjonalny. W wielu zadaniach sterownik sprawdza się znakomicie i pozwala na tworzenie bardzo dobrze działających układów automatycznych. W wielu sytuacjach sterownik ten będzie najlepszym wyborem.

Sterownik FBs-20MN wyposażony jest łącznie w 20 wejść i wyjść. Obejmują one 2 wejścia różnicowe 5VDC 920kHz oraz takie same porty wyjściowe. Obecnych jest również 10 wejść cyfrowych 24VDC o częstotliwości 20kHz. Dodatkowo dostępnych jest 6 wyjść cyfrowych (R/T/S). Zlokalizowany w sterowniku jest również port RS232 lub USB. Oprócz tego ten posiada także wbudowany RTC. Taka liczba portów sprawia, że sterownik jest w pełni funkcjonalny i korzystanie z niego może należeć do naprawdę niezwykle przyjemnych.

W naszej ofercie dostępnych jest kilka rodzajów sterowników FBs-20MN. Różnią się pomiędzy sobą rodzajem wyjścia. Dostępne są sterowniki z wyjściami opartymi na tranzystorach PNP, NPN oraz przekaźnikach. W ten sposób można idealnie dopasować sterownik do swoich potrzeb.

Osoby poszukujące odpowiedniego sterownika zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty produktowej.  Można wśród dostępnych u nas sterowników PLC bardzo łatwo wybrać te najbardziej odpowiednie dla siebie. FBs-20MN jest przykładem wysokiej jakości produktu, z którego korzystanie będzie naprawdę przyjemne i korzystne dla wszystkich osób. Zachęcamy zatem do wyboru tego produktu i skorzystania ze wszystkich możliwości, jakie ten jest w stanie dać.

Gwarantujemy, że produkt w swoim zadaniu sprawdzi się znakomicie i pozwoli na tworzenie naprawdę bardzo dobrze działających układów automatycznych. Przy tym również sterownik jest bardzo dobrze wykonany i jego dopracowanie powoduje, że bez żadnych awarii podziała przez naprawdę bardzo długi czas.

2 wejścia różnicowe 5VDC 920kHz; 10 wejść cyfrowych 24VDC 20kHz;
2 wyjscia różnicowe 5VDC 920kHz;
6 wyjść (R/T/S) cyfrowych (model "T" 6 wyjść 20kHz );
1 port RS232 lub USB (rozszerzany do 5),
wbudowany RTC

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.