Powrót do Seria MC

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

FBs-60MC

Ocena: 4.79 / 5 (33 głosy)
FBs-60MC

Najbardziej rozbudowanym i posiadającym najwięcej wejść sterownikiem serii MC od firmy FATEK jest model FBs-60MC. Sterownik został wyposażony łącznie w aż 60 wejść i wyjść. Daje to możliwość tworzenia niesamowicie rozbudowanych układów automatycznych za pomocą tego sterownika. Można za jego pomocą zarządzać wieloma procesami i korzystać z urządzenia w sposób maksymalnie efektywny w swojej sytuacji. Nasz produkt to gwarancja czerpania z niego bardzo dużej radości i satysfakcji z postawienia na tak wysokiej jakości sprzęt. Wybranie go ma tym samym jak najbardziej sens.

Sterownik wyposażony został w 36 wejść cyfrowych 24VDC z czego dwa wejścia pracują z częstotliwością aż 100kHz, a aż 14 wejść z częstotliwością 20kHz. Do dyspozycji są również 24 wyjścia cyfrowe (R/T/S). W zależności od modelu użytkownik może otrzymać również 1 port RS232 bądź 1 port USB. Każdy sterownik posiada wbudowany RTC oraz zdejmowane przyłączenie terminala. Jeżeli chodzi o rodzaj wyjścia to w zależności od wybranej wersji dostępne są sterowniki z wyjściami na tranzystorach NPN, tranzystorach PNP oraz przekaźnikach. Dobranie odpowiednich dla siebie nie będzie zatem stanowiło większego problemu dla nikogo.

Tak rozbudowany sterownik programowalny PLC jak FBs-60MC to gwarancja gigantycznych możliwości sterownika i możliwość tworzenia za jego pomocą niezwykle skomplikowanych układów. W ten sposób można korzystanie z samego sterownika uczynić naprawdę korzystnym i bardzo przyjemnym dla wszystkich osób. Jak najbardziej zatem warto postawić na skorzystanie z możliwości, jakie jest w stanie dać FBs-60MC. Najbardziej wymagające osoby z pewnością odnajdą w nim odpowiedź na wszystkie swoje potrzeby i będą mogły bardzo efektywnie korzystać z tego sprzętu w swojej sytuacji.

Zapraszamy do naszego sklepu i sprawdzenia konkretnych sterowników FBs-60MC, które są naprawdę rozbudowanymi i świetnymi urządzeniami dla wymagających klientów.

36 wejścia cyfrowe 24VDC (2 wejścia 100kHz, 14 wejść 20kHz);
24 wyjścia (R/T/S) cyfrowe (model "T" 2 wyjścia 100kHz, 6 wyjść 20kHz);
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 5);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 5);
wbudowany RTC
zdejmowane przyłącze terminala

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.