Powrót do Seria MC

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

FBs-40MC

Ocena: 4.94 / 5 (36 głosy)
FBs-40MC

Szukając sterownika programowalnego PLC z wysokiej półki nie sposób nie spojrzeć na FBs-40MC. Ten dostępny w naszej ofercie sterownik z serii MC firmy FATEK to doskonałe rozwiązanie dla osób tworzących skomplikowane układy automatyczne. Sterownik daje bowiem naprawdę duże możliwości za sprawą dużej liczby wejść i wyjść. Użytkowanie go jest bardzo przyjemne dla wszystkich osób. W naszej ofercie posiadamy natomiast różne rodzaje tego modelu sterownika, aby każdy mógł idealnie dopasować ten do swoich potrzeb.

FBs-40MC posiada aż 24 wejścia cyfrowe 24VDC. Z tego 2 wejścia pracują w częstotliwości 100kHz, a 14 w częstotliwości 20kHz. Użytkownik może skorzystać również z 16 wyjść cyfrowych (R/T/S). Z czego dwa wyjścia oferują częstotliwość 100kHz, a 6 wyjść 20kHz. W zależności od wybranego modelu można otrzymać także port komunikacyjny RS232 bądź port USB. Komunikowanie się z urządzeniem za sprawą tego może być naprawdę przyjemne i komfortowe dla wszystkich użytkowników. Sterownik posiada także wbudowany RTC oraz zdejmowane przyłącze terminala. W kwestii rodzaju wyjścia można wybierać pomiędzy tranzystorami PNP, a przekaźnikami.

FBs-40MC to zatem świetnej jakości sterownik, który to daje naprawdę duże możliwości. Duża liczba wejść i wyjść, a także ich praca w wysokich częstotliwościach pozwalają na kontrolowanie za pomocą sterownika naprawdę skomplikowanych układów automatycznych. Wykorzystując wszystkie możliwości, jakie daje sterownik można zatem naprawdę wiele na nim zyskać i użytkowanie tego uczynić bardzo przyjemnym dla wszystkich osób.

Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty i dostępnych u nas produktów, które sprawdzą się w swoim zadaniu znakomicie. Nasze sterowniki FBs-40MC to najwyższa jakości gwarancja czerpania z nich zadowolenia. Gwarantujemy, że wszystkie sterowniki dostępne w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości, a dodatkowo dostępne w przystępnych cenach. Budując skomplikowane układy automatyczne warto zatem postawić na dostępne w naszym sklepie sterowniki.

24 wejścia cyfrowe 24VDC (2 wejścia 100kHz, 14 wejść 20kHz);
16 wyjść (R/T/S) cyfrowych (model "T" 2 wyjścia 100kHz, 6 wyjść 20kHz );
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 5);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 5);
wbudowany RTC
zdejmowane przyłącze terminala

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.