Powrót do Seria MC

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

FBs-32MC

Ocena: 4.88 / 5 (59 głosy)
FBs-32MC

Sterowniki programowalne PLC z wysokiej półki w swojej roli sprawdzają się znakomicie i dają olbrzymie możliwości podczas użytkowania ich. Dlatego też warto stawiać na rozwiązania od sprawdzonych producentów. W naszej ofercie dostępne są sterowniki firmy FATEK, a wśród nich sterownik FBs-32MC. Sterownik ten odpowiada na potrzeby wymagających osób, które pragną tworzyć sprawnie działające układy automatyczne. Układy, które będą obsługiwane przez bezawaryjne sterowniki, dzięki którym sam układ będzie można w przyszłości bez problemu rozbudować. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą, jeżeli właśnie takich produktów poszukujesz.

FBs-32MC to rozbudowany sterownik wyposażony w 20 wejść cyfrowych 24VDC, z których 2 wejścia pracują z częstotliwością 100kHz, a 14 wejść z częstotliwością 20kHz. Dodatkowo do dyspozycji oddanych jest również 12 wyjść cyfrowych (R/T/S). Wśród wyjść 2 pracują w częstotliwości 100kHz, a 6 w częstotliwości 20kHz. Każdy sterownik posiada wbudowany RTC i zdejmowane przyłącze terminala. Oprócz tego użytkownik może wybrać model z konkretnym portem komunikacyjnym. Dostępne są sterowniki z portem RS232 lub USB. Komunikacja ze sterownikiem będzie tym samym bardzo komfortowa dla użytkowników.

FBs-32MC to sterownik średniej wielkości, który jednak daje bardzo duże możliwości. Liczba dostępnych w sterowniku wejść oraz częstotliwość pracy tych, umożliwia tworzenie naprawdę dobrze działających i sprawdzających się układów automatycznych.

Dostępne w naszej ofercie sterowniki FBs-32MC to najwyższa jakość produktów. Stawiamy jedynie na sprawdzone produkty od renomowanych producentów. Dzięki temu bowiem możliwe jest czerpanie z tych bardzo dużej radości i zadowolenia. Sterownik dzięki temu jest w stanie posłużyć przez naprawdę długi czas i możliwe jest bardzo efektywne sterowanie za jego pomocą konkretnym układem.

Osoby szukające jakości zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi u nas sterownikami i do wybrania najlepszego produktu dla siebie.

20 wejść cyfrowych 24VDC (2 wejścia 100kHz,14 wejść 20kHz);
12 wejść (R/T/S) cyfrowych (model "T" 2 wyjść 100kHz, 6 wyjść 20kHz);
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 5);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 5);
wbudowany RTC
zdejmowane przyłącze terminala

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.