Powrót do Seria MC

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

FBs-24MC

Ocena: 4.81 / 5 (57 głosy)
FBs-24MC

Sterowniki programowalne z serii MC zdobyły bardzo dużą popularność za sprawą swoich dużych możliwości i wielu sterowników, które łatwo dostosować do potrzeb. Przedstawiamy zatem sterownik FBs-24MC. Łącznie oddaje on do dyspozycji aż 24 wejścia i wyjścia. Podłączenie wielu elementów układu do sterownika nie stanowi żadnego problemu. Bez problemu poradzi on sobie zarządzeniem dużą liczbą urządzeń. Wybierając sterownik można zatem stworzyć za jego pomocą bardzo rozbudowane układy. Sterowniki od producenta FATEK to także gwarancja niezawodności i sprawnego działania przez długi czas. Wybieranie takowych daje tym samym doskonałe rezultaty dla wszystkich osób.

Na osoby, które zdecydują się na zakup tego sterownika czeka 14 wejść cyfrowych 24VDC. Spośród nich 2 pracują w częstotliwości 100kHz, a 12 w częstotliwości 20kHz. Sterownik wyposażony został także w 10 wyjść cyfrowych. Sygnał można zatem kierować na wiele urządzeń. Komunikacja ze sterownikiem może odbywać się poprzez port RS232 bądź za pomocą zwykłego USB. Wybór w tej kwestii należy do klienta. Każdy sterownik FBs-24MC jest także wyposażony w wbudowany RTC oraz zdejmowane przyłącze terminala. Za sprawą tego korzystanie ze sprzętu należy do naprawdę przyjemnych, a sterownik pozwala naprawdę na wiele.

Za pomocą sterownika FBs-24MC możliwe jest kontrolowanie większości układów związanych z automatyką. Ilość wejść i wyjść pozwala na przesyłanie naprawdę wielu sygnałów i odpowiednie kontrolowanie pracy konkretnego urządzenia. Wysoka częstotliwość sygnału obsługiwana przez niektóre porty również poprawia komfort pracy ze sterownikiem i pozwala na osiągnięcie bardzo dobrego efektu końcowego za sprawą skorzystania z tego.

FBs-24MC to świetny wybór dla wymagających osób, które cenią sobie pracę z najlepszymi sterownikami programowalnymi PLC. Wybierając ten sterownik osoby te mają to natomiast zagwarantowane. Jest to naprawdę wysokiej jakości sprzęt, który daje bardzo duże możliwości i sprawdza się w swoim zadaniu doskonale.

14 wejścia cyfrowe 24VDC (2 wejścia 100kHz, 12 wejść 20KHz);
10 wyjść (R/T/S) cyfrowych (model "T" 2 wyjścia 100kHz, 6 wyjścia 20kHz );
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 5);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 5);
wbudowany RTC
zdejmowane przyłącze terminala

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.