Powrót do Seria MC

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

FBs-20MC

Ocena: 4.81 / 5 (43 głosy)
FBs-20MC

Poszukując niewielkich rozmiarów sterowników programowalnych PLC z serii MC warto zwrócić uwagę na sterownik FBs-20MC. Jest to niewielkich rozmiarów produkt, który jednak nadal jest niezwykle funkcjonalny i pozwala tworzyć rozbudowane układy. Łącznie posiada on bowiem aż 20 wejść i wyjść, które pozwalają na podłączenie naprawdę wielu urządzeń do sterownika. Niewielkie rozmiary sterownika nie powinny zatem nikogo zmylić. Jest to naprawdę potężne narzędzie do sterowania rozbudowanymi układami. Firma FATEK po raz kolejny udowodniła za pomocą tego urządzenia, że potrafi tworzyć naprawdę solidne i dobrze sprawdzające się kontrolery, których użytkowanie może być bardzo przyjemne.

FBs-20MC do dyspozycji oddaje aż 12 wejść cyfrowych 24VDC oraz 8 wyjść cyfrowych (R/T/S). Jako, że jest to wysokiej jakości sterownik to 2 wejścia pracują z częstotliwością 100kHz, a pozostałe 10 z częstotliwością 20kHz. Nie inaczej jest w przypadku wyjść, gdzie 2 również działają na 100kHz, a pozostałe na 20kHz. W ten sposób można przesyłać przez sterownik sygnały o naprawdę wysokiej częstotliwości. Pozwala to na obsługę bardzo specyficznych sprzętów za pomocą sterownika. Osoby programujące sterownik mogą połączyć się z nim za pomocą portu RS232 lub USB.  W naszej ofercie można bez problemu wybrać sterownik z konkretnym portem, aby programowanie go było naprawdę przyjemne dla wszystkich osób. Sterowniki z naszej oferty posiadają również wbudowany RTC.

Rozbudowane sterowniki FBs-20MC to naprawdę świetny wybór. Duże możliwości i dobre ceny w naszym sklepie mocno zachęcają do postawienia na tego typu produkty w swojej sytuacji. Można na nich naprawdę wiele zyskać i komfortowo użytkować dane produkty. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz najbardziej odpowiadający potrzebom sterownik. Fakt, że stawiamy na najwyższej jakości sterowniki, ułatwia natomiast dobranie dobrego produktu dla siebie. Sterownika, który zaspokoi potrzeby i sprawdzi się doskonale. FBs-20MC to zdecydowanie polecane przez nas urządzenie.

12 wejść cyfrowych 24VDC (2 wejść 100kHz, 10 wejść 20kHz);
8 wyjść (R/T/S) cyfrowych (model "T" 2 wyjścia 100kHz, 6 wyjścia 20kHz);
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 5);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 5);
wbudowany RTC

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.