Powrót do Seria MC

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

FBs-14MC

Ocena: 4.74 / 5 (65 głosy)
FBs-14MC

Wśród małych sterowników programowalnych PLC od firmy FATEK można wyróżnić FBs-14MC, który należy do serii MC. Jest to wysokiej klasy sterownik, który w swoim zadaniu sprawdza się znakomicie i mimo małych rozmiarów daje wiele możliwości. Sterowanie poszczególnymi urządzeniami podłączonymi do sterownika będzie naprawdę bardzo komfortowe.

FBs-14MC oddaje do dyspozycji użytkownika 8 wejść cyfrowych 24VDC, z czego 2 wejścia 100kHz i 6 wejść 20kHz. Sygnał wyprowadzany jest natomiast poprzez 6 wyjść cyfrowych (R/T/S). Dwa są w stanie wyprowadzać sygnał o częstotliwości 100kHz, a 4 o częstotliwości 20kHz. Klient może również wybrać sposób komunikacji ze sterownikiem. Możliwe jest dokonanie tego poprzez złącze RS232 bądź port USB. Wbudowany RTC to parametr każdego dostępnego z tej serii produktu.

Taka liczba portów w sterowniku pozwala na komfortowe korzystanie z niego i podłączenie do niego wielu urządzeń. W ten sposób użytkowanie sterownika będzie naprawdę przyjemne. Za jego pomocą sterowanie niewielkich rozmiarów układami będzie możliwe.

Na korzyść sterownika FBs-14MC przemawia również wykonanie jego obudowy. Jest ona bardzo solidna, a tym samym sterownik nawet po upadku nie ulegnie uszkodzeniu. Cała elektronika jest w odpowiedni sposób chroniona przed uszkodzeniem i warunkami atmosferycznymi.

Klienci poszukujący dobrego sterownika do rozbudowanych układów powinni zastanowić się nad produktem jakim jest FBs-14MC. Urządzenie sprawdza się bowiem znakomicie i wystarczy do większości zastosowań. Jego parametry są bowiem naprawdę bardzo dobre i przekładają się na komfortowe korzystanie z tego produktu w swojej sytuacji.

W naszym sklepie stawiamy jedynie na najwyższej klasy sterowniki. Skupiamy się na sprawdzonych producentach i najlepszych produktach. Takich, które zaspokoją potrzeby wszystkich osób i będą bezawaryjnie działały przez długi czas. Nasze sterowniki są tym samym bardzo wygodne w użytkowaniu dla wszystkich i przekładają się na duże zadowolenie z nich.

8 wejść cyfrowych 24VDC (2 wejścia 100kHz; 6 wejścia 20KHz),
6 wyjść (R/T/S) cyfrowych (model "T" 2 wyjścia 100kHz; 4 wyjścia 20kHz );
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 5);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 5);
wbudowany RTC

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.