Powrót do Seria MA

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

FBs-60MA

Ocena: 4.79 / 5 (24 głosy)
FBs-60MA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także jednostki główne do sterowników programowanych PLC. Są to jednostki firmy FATEK FBs-60MA. Nasi specjaliści przygotowali dla Państwa szeroki wybór tego typu jednostek, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie oraz byście mogli Państwo mieć pewność, że nasz sklep zapewni Państwo dostęp do towarów, które potrzebujecie. Nasze towary, gwarantują także odpowiednią jakość i bezpieczeństwo. Jest ona gwarantowana poprzez doświadczenia setek naszych klientów a także poprzez odpowiednie atesty i certyfikaty. Nasze produkty spełniają także wszystkie europejskie normy.
W tej kategorii mamy dostępne jednostki główne posiadające 36 wejść cyfrowych 24 VDC w tym 4 wejścia 10kHz.

Wszystkie jednostki w tej kategorii posiadają także 24 wyjścia (R/T/S) model T posiada także 4 wyjścia o częstotliwości 10kHz. Napięcie zasilania tych jednostek to 230 VAC natomiast port komunikacyjny RS232. W przypadku wszystkich istnieje możliwość rozszerzenia jednak oferowane przez nas w kategorii jednostek główny FBs-60MA produkty nie posiadają zegara RTC. W przypadku niektórych z produktów wyjście to przekaźniki natomiast w innych są to tranzystory PNP.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jednostek głównych FBs-60MA. Nasza oferta została przygotowana w ten sposób aby każdy z naszych, nawet najbardziej wymagających klientów mógł znaleźć w niej produkty odpowiednie do swoich potrzeb i oczekiwanych zastosowań. W przypadku jakichkolwiek problemów z wyborem odpowiedniej jednostki głównej, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który z chęcią odpowie na wszelkie pytania i dzięki temu pozwoli na bezproblemowy wybór odpowiedniego do Państwa potrzeb towarów. W przypadku gdybyście nie znaleźli Państwo w kategorii FBs-60MA odpowiednich do swoich potrzeb produktów, również zachęcamy do kontaktu – będziemy mogli zamówić dla Państwa produkty na specjalne zamówienie

36 wejść cyfrowych 24VDC (4 wejścia 10kHz );
24 wyjścia (R/T/S) cyfrowe (model "T" posiada 4 wyjścia 10kHz);
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 3);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 3);

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.