Powrót do Seria MA

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

FBS-40MA

Ocena: 4.82 / 5 (51 głosy)
FBS-40MA

W naszej ofercie szczególne miejsce zajmują także jednostki główne do sterowników programowanych PLC. Są to jednostki wyprodukowane przez firmę FATEK oznaczone jako FBS-40MA. Nasi eksperci przygotowali dla Państwa szeroki wybór tego typu jednostek, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie oraz byście mogli Państwo mieć pewność, że nasz sklep zapewni Państwo dostęp do towarów, które potrzebujecie. Nasze produkty spełniają także wszystkie europejskie normy. Nasze produktu, gwarantują także doskonałą jakość i bezpieczeństwo. Jest ona potwierdzona poprzez doświadczenia dziesiątek naszych klientów a także poprzez odpowiednie atesty i certyfikaty.

Nasze produktu z tej kategorii posiadają 24 wejścia cyfrowe 24VDV w tym 4 wejścia 10 kHz. Produkty z kategorii FBS-40MA posiadają także 16 wyjść (R,T,S) model T natomiast posiada 4 wyjścia 10 kHz. Niektóre modele posiadające 1 port RS232 mogą być rozszerzone do 3 podobnie jak modele U, które domyślnie posiadają 1 port USB, mogą być również rozszerzone do 3. Wszystkie nasze modele posiadają możliwość rozszerzenia, nie posiadają natomiast zegara RTC. Towary z grupy FBS-40MA są wyposażone w porty komunikacyjne RS232. W przypadku niektórych z produktów wyjście to przekaźniki natomiast w innych są to tranzystory PNP.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jednostek głównych FBS-40MA. W przypadku gdybyście nie znaleźli Państwo w kategorii FBS-40MA odpowiednich do swoich potrzeb produktów, również zachęcamy do kontaktu – będziemy mogli zamówić dla Państwa produkty na specjalne zamówienie. Nasza oferta została przygotowana w ten sposób aby każdy z naszych, nawet najbardziej wymagających klientów mógł znaleźć w niej produkty odpowiednie do swoich potrzeb i oczekiwanych zastosowań. W przypadku jakichkolwiek problemów z wyborem odpowiedniej jednostki głównej z grupy FBS-40MA, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami z działu obsługi klienta, który z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i dzięki temu pozwoli na bezproblemowy wybór odpowiedniego do Państwa potrzeb towarów.

24 wejścia cyfrowe 24VDC (4 wejścia 10kHz);
16 wyjść (R/T/S) cyfrowych (model "T" posiada 4 wyjścia 10kHz);
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 3);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 3);

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.