Powrót do Seria MA

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

FBs-32MA

Ocena: 4.87 / 5 (38 głosy)
FBs-32MA

W ofercie naszego sklepu internetowego szczególne miejsce zajmują jednostki główne do sterowników programowanych PLC. Mowa tu przede wszystkim o produktach jakimi są jednostki wyprodukowane przez firmę FATEK oznaczone jako FBS-32MA. Nasi doradcy z działu obsługi klienta przygotowali dla Państwa szeroki wybór tego typu jednostek, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie oraz byście mogli Państwo mieć pewność, że nasz sklep zapewni Państwo dostęp do towarów, które potrzebujecie. Nasze produkty, gwarantują także doskonałą jakość i bezpieczeństwo. Jest ona potwierdzona poprzez doświadczenia dziesiątek naszych klientów a także poprzez odpowiednie atesty i certyfikaty. Nasze produkty z kategorii FBS-32MA spełniają także wszystkie europejskie normy.

Nasze produkty z kategorii FBs-32MA posiadają 20 wejść cyfrowych 24VDV (także 4 wejścia o częstotliwości 10 kHz). Posiadają także 12 wyjść R/T/S - w przypadku modeli T są to także 4 wyjścia o częstotliwości 10 kHz. Model 2 natomiast posiada 1 port RS232 - może jednak zostać rozszerzony w ten sposób by posiadać 3 takie porty. Podobnie do modelu "U", który posiada 1 port USB i również może być rozszerzony w ten sposób by posiadać 3 takie porty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jednostek głównych FBS-32MA. W przypadku napotkania dowolnych problemów z wyborem odpowiedniej jednostki głównej z grupy FBS-32MA, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami z działu obsługi klienta, który z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i dzięki temu pozwoli na bezproblemowy wybór odpowiedniego do Państwa potrzeb towarów.  W razie gdybyście nie znaleźli Państwo w kategorii FBS-32MA odpowiednich do swoich potrzeb produktów, również zachęcamy do kontaktu – będziemy mogli zamówić dla Państwa produkty na specjalne zamówienie. Nasza oferta została dobrana w taki sposób aby każdy z naszych klientów – nawet najbardziej wymagający mógł znaleźć w niej produkty odpowiednie do swoich potrzeb i oczekiwanych zastosowań.

20 wejść cyfrowych 24VDC (4 wejścia 10kHz );
12 wyjść (R/T/S) cyfrowych (model "T" posiada 4 wyjścia 10kHz);
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 3);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 3);

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.