Powrót do Seria MA

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

FBs-24MA

Ocena: 4.82 / 5 (39 głosy)
FBs-24MA

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa także jednostki główne firmy FATEK oznaczone symbolami FBs-24MA. Znajdziecie Państwo na naszej stronie różnorodne jednostki główne do sterowników programowalnych PLC. Wszystkie towary zawarte w tej kategorii zostały starannie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów mających duże doświadczenie przy używaniu tego typu towarów. Warto dodać również, że towary w naszych sklepach posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, spełniają także na przykład europejskie normy ISO, dzięki czemu korzystając z nich nie musimy martwić się o bezpieczeństwo oraz o ich niezawodność.

W naszej ofercie FBs-24MA znajdziecie Państwo towary o 14 wejścia cyfrowych 24VDC (posiadają także 4 wejścia o częstotliwości 10kHz). Nasze towary posiadają także 10 wyjść (R/T/S) również cyfrowych, natomiast model T posiada także 4 wyjścia o częstotliwości 10kHz. Wszystkie modele posiadają możliwość rozszerzenia natomiast nie posiadają zegarów RTC. Model 2 przykładowo posiada 1 port RS232, może on być rozszerzony do 3 portów. Podobnie jak model U, który domyślnie posiada jeden port USB, natomiast może posiadać również 3 porty. Jeśli chodzi o rodzaj wyścia są to zwykle tranzystory PNP a napięcie zasilania to 24 VDC.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jednostek głównych FBs-24MA. Wybór towarów w tej kategorii może nie być dla Państwa prosty, dlatego możecie Państwo zawsze skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące naszej oferty a także parametrów poszczególnych produktów. W przypadku gdyby nie znaleźli Państwo w naszej ofercie produktów, które spełnią Państwa wymagania, możemy także sprowadzić dla Państwa określone towary na zamówienie, w równie przystępnych cenach co nasza stała oferta towarowa.

14 wejść cyfrowych 24VDC (4 wejścia 10kHz );
10 wyjść (R/T/S) cyfrowych (model "T" posiada 4 wyjścia 10kHz);
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 3);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 3);

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.