Powrót do Seria MA

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

FBs-20MA

Ocena: 4.79 / 5 (82 głosy)
FBs-20MA

W naszym sklepie ważnym punktem oferty są jednostki główne firmy FATEK FBs-20MA. Oferujemy dla Państwa szereg jednostek tego rodzaju aby dać Państwu gwarancje, że znajdziecie towar, który będzie odpowiadał Państwa potrzebom a jednocześnie, że znajdziecie bez problemu produkt o odpowiedniej cenie. Nasza propozycja została stworzona w ten sposób by produkt dla siebie mogli znaleźć nawet najbardziej wymagający klienci. W przypadku FBs-20MA - ważne są także bezpieczeństwo i niezawodność. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę modułów, które spełniają te warunki - dodatkowo posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty - także te Unii Europejskiej czy normy ISO, które gwarantują, że produkty te będą niezawodne.
 
Produkty FBs-20MA zawarte w naszym sklepie mają 12 wejść cyfrowych 24VDC w tym 4 wejścia o częstotliwości 10 kHz. Mają także 8 wyjść (R/T/S) cyfrowych – natomiast model T wyposażony jest równiez w 4 wyjścia o częstotliwości 10kHz. Jeśli chodzi o rodzaj wyjścia – w przypadku tej kategorii są to tranzystory PNP. Napięcie zasilania w oferowanych przez nas jednostkach głównych FBs-20MA to 24 VDV. Warto dodać, że jednostki te wyposażone sa w port komunikacyjny RS232 oraz posiadają możliwość rozszerzenia.
 
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą jednostek głównych FBs-20MA. Kupując w naszym sklepie macie Państwo gwarancje jakości oraz niezawodności. Zwracamy również uwagę, że w tej działce produktów odnajdziecie Państwo u nas szeroki wybór towarów – dzięki czemu mamy pewność, że każdy z naszych klientów znajdzie towar, który będzie odpowiadał jego potrzebom. Gdyby tak się nie stało, chętnie sprowadzamy odpowiednie jednostki główne FBs-20MA również na zamówienie. Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta, gdzie nasi specjaliści, z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące produtków z tej kategorii.

12 wejść cyfrowych 24VDC (4 wejścia 10kHz);
8 wyjście (R/T/S) cyfrowe (model "T" posiada 4 wyjścia 10kHz);
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 3);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 3);

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.