Filtruj

Zasilanie 

Zasilanie 

Ilość wejść

Ilość wejść

Rodzaj wejścia

Rodzaj wejścia

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Zegar RTC

Zegar RTC

Seria

Seria

Czas realizacji

Czas realizacji

FBs-20MA

FBs-20MA

W naszym sklepie ważnym punktem oferty są jednostki główne firmy FATEK FBs-20MA. Oferujemy dla Państwa szereg jednostek tego rodzaju aby dać Państwu gwarancje, że znajdziecie towar, który będzie odpowiadał Państwa potrzebom a jednocześnie, że znajdziecie bez problemu produkt o odpowiedniej cenie. Nasza propozycja została stworzona w ten sposób by produkt dla siebie mogli znaleźć nawet najbardziej wymagający klienci. W przypadku FBs-20MA - ważne są także bezpieczeństwo i niezawodność. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę modułów, które spełniają te warunki - dodatkowo posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty - także te Unii Europejskiej czy normy ISO, które gwarantują, że produkty te będą niezawodne.
 
Produkty FBs-20MA zawarte w naszym sklepie mają 12 wejść cyfrowych 24VDC w tym 4 wejścia o częstotliwości 10 kHz. Mają także 8 wyjść (R/T/S) cyfrowych – natomiast model T wyposażony jest równiez w 4 wyjścia o częstotliwości 10kHz. Jeśli chodzi o rodzaj wyjścia – w przypadku tej kategorii są to tranzystory PNP. Napięcie zasilania w oferowanych przez nas jednostkach głównych FBs-20MA to 24 VDV. Warto dodać, że jednostki te wyposażone sa w port komunikacyjny RS232 oraz posiadają możliwość rozszerzenia.
 
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą jednostek głównych FBs-20MA. Kupując w naszym sklepie macie Państwo gwarancje jakości oraz niezawodności. Zwracamy również uwagę, że w tej działce produktów odnajdziecie Państwo u nas szeroki wybór towarów – dzięki czemu mamy pewność, że każdy z naszych klientów znajdzie towar, który będzie odpowiadał jego potrzebom. Gdyby tak się nie stało, chętnie sprowadzamy odpowiednie jednostki główne FBs-20MA również na zamówienie. Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta, gdzie nasi specjaliści, z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące produtków z tej kategorii.

12 wejść cyfrowych 24VDC (4 wejścia 10kHz);
8 wyjście (R/T/S) cyfrowe (model "T" posiada 4 wyjścia 10kHz);
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 3);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 3);

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.