Powrót do Seria MA

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

FBs-14MA

Ocena: 4.84 / 5 (38 głosy)
FBs-14MA

Wśród jednostek głównych z serii FBs znajdziecie u nas Państwo takze jednostki FBs-14MA wyprodukowane przez firmę FATEK. Jednostki te są istotną częscią naszej oferty jeśli chodzi o zbiór produktów należących do kategorii sterowników programowalnych PLC. Nasi specjaliści przejrzeli dostępne na rynku produkty z tej kategorii aby wyselekcjonować dla Państwa te, które naszym zdaniem są najbardziej opłacalne, bezpieczne oraz niezawodne. Nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty europejskie, dzięki czemu macie Państwo pewność, że towar będzie niezawodny. Dowodem na to są także opinie dziesiątek naszych zadowolonych klientów.
 
Wśród oferowanych jednostek głównych FBs-14MA znajdziecie Państwo głównie takie, które posiadają 8 wejść cyfrowych 24 CDV oraz 6 wyjść cyfrowych. 4 wejścia posiadają częstotlwość 10 kHz, podobnie jak 4 wyjścia w przypadku modelu T. W zależności od konkretnego modelu rodzaj wyjścia to tranzystor PNP bądź tranzystor NPN. Istotną zaletą jednostek głównych FBs-14MA, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie jest port komunikacyjny RS232. Niestety w przypadku tych jednostek nie ma możliwości rozszerzenia, nie ma także dostępne zegara RTC.
 
Wybor jednostki głównej z grupy FBs-14MA może nie być prosty. Z tego względu oferujemy Państwu, wsparcie naszego działu obsługi klienta. Nasi doświadczeni konsultanci, eksperci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją różnorodne wątpliwości, dzięki czemu wybór odpowiedniej jednostki głównej FBs-14MA powinien być dla Państwa znacznie przyjemniejszy i prostszy. Gdyby oferowane przez nas jednostki nie spełniały Państwa wymagań, chętnie zamówimy także towar na Państwa zlecenie.

8 wejść cyfrowych 24VDC (4 wejścia 10kHz);
6 wyjścia (R/T/S) cyfrowe (model "T" posiada 4 wyjścia 10kHz);
model "2" - 1 port RS232 (może być rozszerzony do 3);
model "U" - 1 port USB (może być rozszerzony do 3);
wejścia/wyjścia nie mają możliwości rozszerzenia

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.