Seria MN

Ocena: 4.78 / 5 (40 głosy)
Seria MN

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy sterowniki programowalne PLC. Dla osób szukających jednostek głównych FBs, przygotowaliśmy sterowniki z serii MN. Charakteryzują się one dużą liczbą wejść i dają olbrzymie możliwości konfiguracji. Doskonale sprawdzają się przy pozycjonowaniu NC. Wybierając sterowniki z serii MN wybierasz najwyższą jakość.

W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje sterowników, które różnią się pomiędzy sobą liczbą wejść i wyjść. Począwszy od najmniejszych modeli liczących 20 gniazd po bardziej rozbudowane konstrukcje posiadające ponad 40 gniazd. Za sprawą tego łatwo dopasujesz sterownik do danej sytuacji. Zastosujesz taki, który spełni się w swojej roli i z którego korzystanie będzie naprawdę przyjemne.

Sterowniki serii MN dostępne w ofercie naszego sklepu to także najlepsze parametry. Częstotliwość na wejściach i wyjściach różnicowych może wynieść do 920 kHz. Dodatkowo nasze sterowniki obsługują aż 4 osie. Oprócz tego posiadają takie funkcje jak linia interpolacyjna oraz RTC. Obsługują również 49 przerwań o 5 poziomach priorytetów. Nasze sterowniki można także rozbudowywać i rozszerzyć je do 5 portów komunikacyjnych i aż 32 modułów. Czyni to serię MN jak najbardziej wartą zainteresowania, ponieważ możliwości sterowników są gigantyczne.

Układy automatyczne kontrolowane za pomocą sterowników z serii MN to gwarancja ich sprawnego działania przez długi czas. Nic również nie stoi na przeszkodzie, aby już gotowy układ dodatkowo rozbudować, ponieważ i na to pozwalają nasze sterowniki. Osoby pracujące z nimi chwalą je przede wszystkim za olbrzymie możliwości rozbudowy i konfiguracji według własnych potrzeb.

Zapraszamy zatem wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą produktów. Ich wysoka jakość przekłada się na radość z użytkowania tych. U nas odnajdziesz najlepsze sterowniki, które znakomicie sprawdzą się w swoim zadaniu. 

Rozwiń opis
Zwiń opis