Powrót do Seria B1

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Jednostki główne

Ocena: 4.76 / 5 (181 głosy)
Jednostki główne Seria B1

Istotnym elementem oferty naszego sklepu są jednostki główne. Zawarliśmy kategorię jednostek głównych jako jedną z podkategorii sterowników programowalnych PLC, serii B1. Jednostki główne w naszej ofercie to nowa - ekonomiczna seria sterowników PLC firmy Fatek. Nasi specjaliści przygotowali dla Państwa całą gamę produktów tego typu, tak aby każdy z naszych klientów – nawet najbardziej wymagający znalazł coś dla siebie i w odpowiedniej dla siebie cenie. Wszystkie nasze produkty, zostały przetestowane przez naszych specjalistów oraz sprawdzone przez setki zadowolonych klientów – dzięki czemu kupując towar u nas, macie Państwo pewność, że jest to towar niezawodny i sprawdzony. Dodatkową zaletą jest również to, że produkty w naszej ofercie  w kategorii jednostki główne mają certyfikaty oraz atesty, które dodatkowo sprawiają, że mogą być Państwo w pełni spokojni o ich jakość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Jednostki główne w naszej ofercie mają od 6 do 14 wejść. Mogą mieć także od 4 do 10 wyjść. W ofercie mamy także jednostki główne z różnymi rodzajami wyjścia - mogą to być przekaźniki bądź tranzystory. Częstotliwość wejścia oraz wyjścia w naszych produktach 50 kHz natomiast zasilanie w naszych produktach tej kategorii to. 100~240V AC lub 24V DC.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jednostek głównych. Wybór jednostek tego typu nie jest rzeczą prostą dlatego w razie problemów z wyborem, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, gdzie nasi doświadczeni doradcy, specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją Państwa wątpliwości dotyczące naszej oferty. Pomożemy także w przypadku gdy w naszej ofercie jednostek głównych nie znajdzie Państwo odpowiedniego towaru – wtedy możemy zamówić go także na Państwa zlecenie.

Nowa - ekonomiczna seria sterowników PLC firmy Fatek.
Możliwość rozszerzeń o dodatkowe moduły I/O oraz porty komunikacyjne.

Modele:
B1z-10M - 6we/4wy
B1z-14M - 8we/6wy
B1z-20M - 12we/8wy
B1z-24M - 14we/10wy


Zasilanie 100~240V AC lub 24V DC

Port komunikacyjny RS232 lub USB
Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.