Filtruj

Napięcie sterujące

Napięcie sterujące

Rodzaj napięcia sterującego

Rodzaj napięcia sterującego

Konfiguracja styków

Konfiguracja styków

Znamionowy prąd styków AC

Znamionowy prąd styków AC

Znamionowe napięcie styków AC

Znamionowe napięcie styków AC

Czas realizacji

Czas realizacji

Styczniki silnikowe

Styczniki

Styczniki to nic innego, jak urządzenia służące do załączania układów silnoprądowych. Ich zasadniczą różnicą w stosunku do przekaźników, które wydają się mieć podobną funkcję, jest fakt, że załączają na przykład silniki elektryczne. Nie podają więc sygnałów sterujących, jak przekaźniki. Styczniki będą więc łączyć obwody główne. Do zadań przekaźników należy łączenie obwodów pomocniczych.
           
Styczniki to bardzo szeroki wybór produktów w naszym sklepie. Są to najlepszej jakości urządzenia elektryczne, które idealnie spełniają swoją funkcję. Nie ma wątpliwości, że styczniki to podstawowe urządzenia, bez których trudno by mówić o prawidłowym działaniu układów elektrycznych, sterowaniu itp. zaawansowanych układach.
           
Konieczne jest tu właściwe dobranie styczników, zgodnie z ich zastosowaniem. Styczniki  elektromechaniczne na przykład, to łączniki do sterowania jedno- lub wielobiegunowymi urządzeniami elektrycznymi. Główne zastosowanie to sterowanie oświetleniem, systemami grzewczymi, wentylacyjnymi, silnikami, pompami i podobnymi urządzeniami.
           
W naszym sklepie mamy jednak również szeroką ofertę przekaźników, które mają podobną funkcję do styczników, choć jednak zasadniczo się od nich różnią, co zostało już powyżej podkreślone.
           
Przekaźniki
dzielimy na wiele typów. Mogą więc Państwo otrzymać przekaźniki przemysłowe, jakie są szeroko stosowaną grupą produktów w przemyśle maszynowym. Dostosowane do warunków i pracy w trudnych warunkach, przekaźniki są podstawowym elementem wyposażenia szaf narzędziowych. Dzięki nim, praca maszyny pod kątem elektrycznym jest stabilna. Najszerzej wykorzystywane są one przy produkcji i serwisie sterowań oraz w samych sterownikach, gdzie konieczne jest przekazywanie sygnału oraz odpowiedniego napięcia bezpośrednio na moduły maszyny.

Przekaźniki umożliwiają tworzenie zaawansowanych technicznie szaf sterowniczych oraz elektrycznych. Ważną rolę odgrywają tu też przekaźniki pomocnicze i moduły do gniazda, które odpowiadają za pomocnicze sterowanie oświetleniem, sygnalizację czy ogrzewaniem. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.