Powrót do Przekaźniki, Styczniki

Filtruj

Napięcie sterujące

Napięcie sterujące

Prąd styków AC

Prąd styków AC

Napięcie styków AC

Napięcie styków AC

Prąd styków DC

Prąd styków DC

Napięcie styków DC

Napięcie styków DC

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Przekaźniki

Ocena: 4.81 / 5 (156 głosy)
Przekaźniki

Oferujemy zaawansowane i niezbędne w automatyce urządzenia elektryczne, jakimi są przekaźniki. To dzięki ich zastosowaniu możliwe jest wywołanie ustalonej, nagłej zmiany w obwodzie. Wystarczy zastosować daną wielkość fizyczną, jak natężenie, napięcie, a nawet temperaturę, aby wywołać określoną zmianę, jaka będzie się objawiać skokowo.
           
Posiadamy w sklepie całą gamę przekaźników, na przykład przekaźniki elektromagnetyczne, których głównym czynnikiem działania jest elektromagnes. Dostępne są także przekaźniki cyfrowe, statyczne, przekaźniki priorytetowe lub przekaźniki bezpieczeństwa. Te ostatnie są poddawane szczególnej kontroli podczas produkcji, ponieważ nie ma tam miejsca na żaden błąd. Proponujemy Państwu przekaźniki bezpieczeństwa Pizzato, które są wyjątkowo niezawodne. Innym rodzajem przekaźników są przekaźniki kontroli cieczy. W ramach jednego urządzenia możliwy jest wybór określonej konfiguracji. Wiele z nich wyposażone są w odpowiednie funkcje.
           
Przekaźniki kontroli napięcia służą do kontroli napięć w sieciach trójfazowych i jednofazowych. Dzielimy je więc na jednofazowe, przekaźniki dwufazowe czy przekaźniki trójfazowe. Przekaźniki przemysłowe są szeroko stosowaną grupą produktów w przemyśle maszynowym. Dostosowane do warunków i pracy w trudnych warunkach, przekaźniki są podstawowym elementem wyposażenia szaf narzędziowych. Dzięki nim, praca maszyny pod kątem elektrycznym jest stabilna. Najszerzej wykorzystywane są one przy produkcji i serwisie sterowań oraz w samych sterownikach, gdzie konieczne jest przekazywanie sygnału oraz odpowiedniego napięcia bezpośrednio na moduły maszyny. Przekaźniki umożliwiają tworzenie zaawansowanych technicznie szaf sterowniczych oraz elektrycznych.
           
Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta przekaźników, które będą bezawaryjne i doskonale spełnią swoją funkcję. Wszystkie ze względu na doskonałe opinie naszych Klientów i wysoką jakość wykonania poszczególnych produktów. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.