Filtruj

Zakres pomiaru [mm]

Zakres pomiaru [mm]

Dokładność [mm]

Dokładność [mm]

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Suwmiarki Zegarowe

Suwmiarki zegarowe

Suwmiarki zegarowe, jakie oferujemy w swoim sklepie internetowym to produkty charakteryzujące się doskonałą jakością oraz niezwykłą dokładnością pomiaru. Za sprawą zainstalowanego czujnika zegarowego suwmiarki mogą wskazywać pomiary z dokładnością od dziesiętnych części milimetra do setnych części milimetra.

Jest to produkt, który sprawdza się w pomiarach kontrolno porównawczych. Zegar pokazuje różnicę w pomiarach, co znacznie ułatwia pracę. Suwmiarki dostępne w tej kategorii, to produkty znanych i cenionych producentów narzędzi oraz urządzeń pomiarowych. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybierać pomiędzy suwmiarkami z zakresem pomiaru od 150 mm do 300 mm.

Różna jest także dokładność pomiaru proponowanych suwmiarek. Jest to od 0,05 mm w przypadku podstawowych modeli, do 0,01 mm w przypadku suwmiarek bardziej zaawansowanych. Nasze suwmiarki wykonane są z inoxu, co zapewnia im doskonałą funkcjonalność nawet po wielu latach użytkowania. Materiał ten nie rdzewieje i bardzo łatwo utrzymać go w czystości.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.