Powrót do Oprawki pływające

Filtruj

D [mm]

D [mm]

L [mm]

L [mm]

A [mm]

A [mm]

Dostępność

Dostępność

Oprawki pływające do gwintowników i rozwiertaków

Ocena: 4.85 / 5 (34 głosy)
Oprawki pływające do rozwiertaków Pośród wielości produktów, jakie posiadamy w naszym sklepie, szczególną rolę odgrywają oprawki pływające do gwintowników i rozwiertaków. Są to narzędzie bardzo poszukiwane, choć ich funkcja wydaje się być dość niepozorna. Zapewniamy, że wszystkie oprawki, tulejki zaciskowe oraz inne elementy, które służą do przytrzymywania oraz zaczepiania narzędzi bądź materiałów do obróbki, charakteryzują się wysoką precyzja wykonania oraz dbałością o każdy szczegół.
           
Istotna jest też bardzo jakość materiału, z jakiego zostały wykonane. Musi to być stal o dużej twardości, która nie ulegnie deformacjom, zniszczeniom czy pęknięciom. Wszyscy producenci gwarantują ich dużą twardość oraz niewielką awaryjność, nie wspominając już o ich długiej żywotności. Jesteśmy więc przekonani, że będą Państwo bardzo zadowoleni z zakupu i uzyskają dokładnie taki produkt, jakiego oczekujecie.
           
Zapraszamy do działu, gdzie oprawki pływające do gwintowników i rozwiertaków odgrywają swoją istotną rolę. Posiadamy wiele ich modeli, jak na przykład oprawka pływająca PM20 x 80 x ER16 lub oprawka pływająca PM32 x 80 x ER32. Oprawka, dzięki swej konstrukcji umożliwia samoczynne, precyzyjne ustawianie rozwiertaka w osi obrabianego otworu. Ponadto eliminuje możliwość uszkodzenia narzędzia, oraz gwarantuje poprawność obróbki.
           
Nasz sklep oferuje także wiele innych części służących do przytrzymania narzędzi lub materiałów obrabianych. Są to wysokiej jakości, sprawdzone i renomowanych firm tulejki zaciskowe. Odznaczają się doskonałym materiałem, z jakiego zostały wykonane oraz dużą funkcjonalnością. Posiadamy całą masę ich rodzajów, dlatego na pewno znajdą Państwu tu coś dla siebie. Ustawiaki frezarskie to kolejna grupa produktów, jakie sprzedajemy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Dajemy gwarancję komfortowego i bezawaryjnego użytkowania, jaką zapewnia producent.

Pomagamy też w wyborze odpowiednich produktów, zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Być może istotna będzie też pomoc w zakresie wyszczególnienia konkretnych parametrów Waszego wyboru. 
Rozwiń opis
Zwiń opis
Oprawki pływające do rozwiertaków
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.