Powrót do Kły, końcówki, redukcje

Filtruj

L [mm]

L [mm]

b [mm]

b [mm]

M [mm]

M [mm]

L1 [mm]

L1 [mm]

L2 [mm]

L2 [mm]

L3 [mm]

L3 [mm]

D1 [mm]

D1 [mm]

D2 [mm]

D2 [mm]

D3

D3

D4

D4

S [mm]

S [mm]

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Końcówki ściągające BT

Ocena: 4.83 / 5 (265 głosy)
Końcóki ściągające BT Posiadamy szereg różnych końcówek ściągających BT. Są to niewielkich rozmiarów, precyzyjne narzędzia, które stworzone zostały z myślą o urządzeniach tokarskich, frezarkach i wszelkiej pracy skrawalniczej.

W naszym sklepie posiadamy końcówki ściągające BT, ale także końcówki ściągające MA, które mogą się okazać niezbędne. Ich zaletą jest przede wszystkimi duża wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz możliwość zmierzenia się z dużą siłą nacisku. Nie ma wątpliwości, że nasze końcówki ściągające są bezawaryjne, rzadko kiedy ulegają pęknięciom i mogą służyć operatorom maszyn bardzo długi czas. Są niezastąpione zwłaszcza przy wymagającej i bardziej zaawansowanej pracy roboczej. Polecamy przede wszystkim takie produkty, jak końcówka ściągająca BT PS40.L120.K90.BT B lub końcówka ściągająca BT PS40.L120.K45.BT A.

Na szerszą uwagę w naszym sklepie zasługują także redukcje typów cylindrycznych. Są wykonane z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Cechują się więc taką samą twardością i wytrzymałością jak końcówki ściągające BT.

Mocowanie narzędzi skrawających czy elementów przeznaczonych do obróbki, odbywa się za pomocą szerokiego pakietu produktów, jak wspomniane już końcówki ściągające, ale też oprawki pływające, czy redukcje typów cylindrycznych. Aby jednak móc się cieszyć ciągłą i nieprzerwaną pracą urządzeń tokarskich lub frezarskich, konieczny jest dobór najlepszych produktów, jakie odwdzięczą się długą żywotnością i okażą się niezwykle praktyczne, a nade wszystko warte swojej ceny. Takie są z pewnością proponowane przez nas końcówki ściągające.

Gwarantujemy ich długą żywotność, nawet jeśli będą poddawane zaawansowanej pracy. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie, ponieważ oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty wysokiej klasy, które zasługują na swoją cenę. Gwarantujemy jakość i długą żywotność poszczególnych części. Zawsze służymy pomocą i doradztwem. 
Rozwiń opis
Zwiń opis
Końcóki ściągające BT
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.