Powrót do Oprawki VDI

Filtruj

d1 [mm]

d1 [mm]

d6

d6

d10

d10

b [mm]

b [mm]

b1

b1

h [mm]

h [mm]

Tulejki zaciskowe ER

Tulejki zaciskowe ER

Tulejki zaciskowe Zakres

Tulejki zaciskowe Zakres

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Oprawki do tulejek zaciskowych ER

Ocena: 4.79 / 5 (115 głosy)
Oprawki do tulejek zciskowych ER

Oprawki do tulejek zaciskowych ER to kolejna bardzo obszerna grupa produktów, jakie posiadamy w naszym sklepie. Są to wysokiej jakości części istotne dla sprawnego działania wszelkich maszyn CNC, obrabiarek, frezarek itp. Przyczyniają się do sprawnego ich działania, a także starannego wykonywana pracy przez operatora. Tulejki zaciskowe ER to bardzo znane tuleje, jakie od wielu lat znajdują się na polskim, ale też światowym rynku. Zostały opatentowane już ponad pół wieku temu i od tamtej pory mają się znakomicie. Są wyjątkowym produktem, jaki cieszy się uznaniem, ze względu na swoją wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki środowiskowe.

Tulejki zaciskowe ER produkowane są prze firmę Rego-Fix, a to oznacza klasę, precyzję i wysoką jakość. Oprawki do tulejek zaciskowych ER ściśle z nimi współpracują. Pozwalają bowiem na szybką i bezprzestojową wymianą narzędzi do obróbki skrawaniem.
           
Oprawki do tulejek zaciskowych ER polecamy ze standardową nakrętką typu 9833. Oto niektóre z oprawek, jakie posiadamy w tej kategorii: oprawka do tuleji ER E4.D20.ER25, oprawka do tuleji ER E4.D50.ER40 lub oprawka do tuleji ER E4.D50.ER32. Wszystkie oprawki produkowane są z wysokiej jakości stali szlifowanej. Ich niewątpliwą zaletą jest wysoka wytrzymałość oraz bezawaryjność. Polecamy także inne doskonałej jakości oprawki, jak choćby oprawki nożowe wzdłużne.  

Jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas wyboru odpowiednich oprawek czy też innego rodzaju produktów, jak choćby tuleje zaciskowe. Służymy profesjonalnym doradztwem oraz podpowiadamy, które oprawki nożowe będą odpowiednie do Państwa potrzeb i choćby najbardziej wygórowanych zadań. Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą wszystkich produktów dostępnych w naszym sklepie. Sprowadzamy je wyłącznie od sprawdzonych i wysokiej klasy producentów, dlatego jesteśmy całkowicie przekonani o ich doskonałej jakości. Oferujemy ponadto konkurencyjne ceny. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Oprawki do tulejek zciskowych ER
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.