Powrót do Tuleje zaciskowe

Filtruj

EO

EO

d [mm]

d [mm]

D [mm]

D [mm]

L [mm]

L [mm]

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Tulejki zaciskowe EO-B

Ocena: 4.82 / 5 (115 głosy)
Tulejki zaciskowe EO-B Tuleje zaciskowe to bardzo obszerna oferta naszego sklepu. Posiadamy w sprzedaży zarówno niezwykle popularne tuleje zaciskowe EO-B, jak i tuleje redukcyjne,  oprawki zaciskowe, trzpienie zbierakowe, frezarskie i do frezów. Do czego używane są tuleje zaciskowe? Otóż ich zadaniem jest trzymanie materiału lub narzędzia w mocnym uścisku. Stanowią niczym kołnierz, który tworzy mocny zacisk. Nie pozwala więc na poruszenie danego przedmiotu, co gwarantuje bardzo precyzyjny efekt roboczy.
           
Tuleje zaciskowe EO-B to jedne z wielu, jakie Państwu oferujemy. Wśród nich dużą rolę odgrywają  tuleje zaciskowe E016D13 oraz tuleje zaciskowe E016D3. Aby jednak mieć pewność trafionego wyboru, konieczne jest posiadanie wszystkich niezbędnych parametrów. Jeśli nie jesteście Państwo pewni, jaki rodzaj tulei należy kupić, to polecamy pomoc naszych ekspertów i specjalistów. Oni z pewnością doradzą i sprawią, że wasz wybór będzie odpowiedni.
           
Tuleje zaciskowe mają jedną określoną funkcję. Stają się uchwytem podtrzymującym materiał obrabiany lub narzędzie. Są więc na szeroką skalę używane wraz z obrabiarkami, frezarkami oraz gwintownikami. Mogą się zatem przydać zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanym majsterkowiczom czy specjalistom. Tulejki zaciskowe wykonane są stali ulepszonej cieplnie, szlifowanej. Podczas użytkowania tulejki zaciskowej, przed wprowadzeniem do oprawki, element ściągający w nakrętce musi zatrzasnąć się w rowku pierścieniowym tulejki. Wyrównywanie długości następuje przy wyciąganiu.
           
Polecamy także inne komplety tulei, a mianowicie komplet tulejek ER 16-40 lub tuleję zaciskową PTEz50D15. Wszystkie one odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia lub czynniki środowiskowe. Dużą popularnością cieszą się też tuleje typu ER, które już ponad pół wieku królują na rynku. Są chętnie kupowane głównie ze względu na ich wysoką jakość i praktycznie bezusterkowość. Wykonane są z wysokiej jakości stali szlifowanej. Jest to na przykład  komplet tulejek BT-ER-KPL.
Rozwiń opis
Zwiń opis
Tulejki zaciskowe EO-B
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.