Falowniki - seria G100

Falowniki - seria G100

G100

Przemienniki LS Electric serii G100 są zoptymalizowanymi  uniwersalnymi napędami do szerokiego zastosowania we wszystkich sektorach przemysłu. Seria ta oferuje ulepszoną kontrolę prędkości i momentu obrotowego, co pozwala na bardziej precyzyjne sterowanie silnikiem w różnych warunkach, włączając w to duże obciążenia.

Seria falowników LG G100 firmy LS Electric to urządzenia o mocy w zakresie od 0,4 do 7,5 kW i dostępnych wersjach napięcia wyjściowego 3-fazowego (3x200v oraz 3x400v ).  Przemienniki te są wyposażone w różne funkcje, takie jak sterowanie wektorowe, sterowanie skalarne U/f), automatyczne dostosowanie do obciążenia, komunikację szeregową ModBus i wiele innych.

Dzięki bezczujnikowemu sterowaniu wektorowemu, przemienniki serii G100 zapewniają wysoką precyzję regulacji prędkości i momentu obrotowego silnika bez konieczności użycia dodatkowych czujników zwrotnych, takich jak enkodery lub czujniki położenia. Zapewniają płynną i stabilną pracę silnika, przyczyniając się do optymalizacji wydajności i efektywności systemu.

Dzięki zastosowaniu nowych materiałów w obudowie przemiennik serii G100 jest odporniejszy na ciepło i uszkodzenia. Wybrane modele serii G100 mają wbudowany filtr EMC kategorii C3, który pomaga redukować zakłócenia elektromagnetyczne, eliminując potrzebę zewnętrznego filtra i oszczędzając miejsce. Dodatkowo przemienniki serii G100 są wyposażone w różne funkcje ochronne, takie jak ochrona przed przegrzaniem, przeciążeniem, zwarciami, przepięciami itp.

Przemienniki serii G100 posiadają intuicyjny interfejs użytkownika, umożliwiający szybkie ustawienie parametrów i monitorowanie pracy urządzenia. Seria G100 posiada wygodny port RJ45 na panelu przednim, co ułatwia połączenie z innymi urządzeniami.

Seria G100 obsługuje różne protokoły komunikacyjne, takie jak Modbus, Profibus-DP, CANopen, EtherNet/IP, co ułatwia integrację z innymi systemami sterowania i monitorowania.

Przemienniki serii G100 posiadają certyfikat CE oraz spełnia nowy standard UL 61800-5-1.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.