Filtruj

Dostępność

Dostępność

Palczatki termokurczliwe

Palczatki termokurczliwe

Połączenia termokurczliwe rozdzielające, zwane także jako palczatki termokurczliwe, używane są do rozdzielania przewodów i izolowania ich od siebie w instalacjach elektrycznych zapewniając ich trwałość oraz zabezpieczając połączenie. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, nasza koszulka termokurczliwa jest łatwa w użyciu i zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne.

Mufy termokurczliwe

Mufy termokurczliwe rozdzielające są wykonane z poliolefiny, która ma właściwości elastomerowe. Wewnętrzną powierzchnię styku z kablem pokrywa wysokiej jakości klej topliwy, który zapewnia doskonałe właściwości uszczelniające. Mufa izolacyjna skurcza się pod wpływem ciepła, co pozwala na uzyskanie doskonałego dopasowania do kształtu kabla i jego izolacji. Dzięki temu mufa termokurczliwa osiąga się ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć czy pył, a także zapewnienie trwałej izolacji między poszczególnymi przewodami.

Mufy termokurczliwe rozgałęźne zostały zaprojektowane i przetestowane z myślą o wykorzystaniu w instalacjach elektrycznych. W przypadku kabli energetycznych, uszczelnienie rozgałęzień jest szczególnie ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa i trwałości instalacji.

Dzięki swojej konstrukcji, koszulka termokurczliwa na kilka przewodów jest w stanie osłonić wiele przewodów naraz, co znacznie ułatwia proces izolacji i minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów. Wystarczy umieścić połączone przewody wewnątrz palczatki termokurczliwej i zastosować odpowiednie źródło ciepła, aby skurczyła się i dokładnie przyległa do kabli.

Koszulki termokurczliwe

Koszulki termokurczliwe rozdzielające są łatwe w użyciu i można je zastosować w wielu rodzajach instalacji elektrycznych, w tym w instalacjach domowych, przemysłowych oraz w systemach telekomunikacyjnych. Ich właściwości izolacyjne oraz odporność na czynniki zewnętrzne sprawiają, że połączenia termokurczliwe są niezbędnym elementem każdej profesjonalnej instalacji elektrycznej. Dostępne są modele 2,3,4 oraz 5-cio przewodowe.

Nasza koszulka termokurczliwa na kilka przewodów jest także wytrzymała i odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak woda, oleje czy promieniowanie UV. Dzięki temu złączki izolacyjne obkurczane pod wpływem temperatury zapewniają trwałą i bezpieczną izolację połączeń elektrycznych w różnorodnych warunkach pracy.

Dlatego, jeśli potrzebujesz uszczelnić rozgałęzienia żył kabli energetycznych, zalecamy skorzystanie z materiałów izolacyjnych takich jak palczatki termokurczliwe, które zostały specjalnie zaprojektowane do tego celu i zapewniają niezbędną ochronę i izolację dla kabli energetycznych.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.