Filtruj

Czas realizacji

Czas realizacji

Nowe i Polecane

Zestawy edukacyjne Arduino

Zestawy edukacyjne Arduino

Zestawy edukacyjne Arduino oferowane w tej kategorii dobrane są z myślą o edukacji i rozwoju umiejętności technicznych. W ofercie znajdują się różnego rodzaju zestawy, takie jak zestawy startowe do programowania, zestawy robotyczne, zestawy do nauki elektroniki i wiele innych.

Zestaw edukacyjny Arduino

W szczególności oferowany jest zestaw edukacyjnyArduino, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z programowaniem mikrokontrolerów. Zestawy edukacyjne Arduino zawierają podstawowe elementy i instrukcje, które pozwalają na budowanie różnych projektów opartych na platformie Arduino.

Każdy zestaw edukacyjny zawiera mikrokontroler Arduino, płytkę stykową, kable i inne elementy, takie jak czujniki, diody LED, czy przyciski. Zestawy edukacyjne Arduino są dostępne w różnych wersjach, co pozwala na wybór produktu odpowiedniego do potrzeb i poziomu zaawansowania użytkownika.

Arduino zestaw edukacyjny jest idealny dla osób, które chcą zdobyć nowe umiejętności techniczne, a także dla nauczycieli, którzy chcą wykorzystać je w swoich lekcjach. Produkty te pozwalają na naukę poprzez praktyczne działania, co zwiększa zainteresowanie i motywację uczących się.

W skrócie, sklep EBMiA oferuje wiele różnych zestawów, w tym zestawy edukacyjne Arduino, które są idealnym narzędziem dla początkujących programistów i elektroników, jak również dla nauczycieli, którzy chcą wykorzystać je jako pomoce naukowe w swojej pracy dydaktycznej.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: IW-ICH-Z-ARDUINO
Zestaw startowy Arduino XXL
  • -10%

Zestaw startowy Arduino XXL

Cena
166,93 zł / szt.
135,72 zł bez VAT
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 185,48 zł
Termin realizacji:
24h