Filtruj

Profil

Profil

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Wysokość [mm]

Wysokość [mm]

długość podziałowa Lp [mm]

długość podziałowa Lp [mm]

długość wewnętrzna Li [mm]

długość wewnętrzna Li [mm]

Ilość żeber

Ilość żeber

długość zewnętrzna La [mm]

długość zewnętrzna La [mm]

Oznaczenie

Oznaczenie

Czas realizacji

Czas realizacji

Pasy klinowe XPZ (9.7x8)

Pasy uzębione XPZ (9.7x8)

Pasy klinowe XPZ to jeden z wielu dostępnych w naszym sklepie rodzajów uzębionych wewnętrznie pasów klinowych wąskoprofilowych dostosowanych do pracy z dużymi prędkościami obrotowymi oraz pod dużym obciążeniem, mających zastosowanie w miejscach, gdzie nie da się zastosować tradycyjnych pasów klinowych lub ich wykorzystanie wiąże się z większym nakładem miejsca i ciężaru. Bardzo dobrze sprawdzają się  zatem w budowie maszyn, takich jak sprężarki, wentylatory, ubijaki do zagęszczenia gruntu, pompy, piły o wysokiej mocy czy obrabiarki (tokarki, wiertarki, szlifierki), w których wymagane są duże przełożenia i prędkości lub koła pasowe o małej średnicy.

Specjalne cięgno oraz optymalne uzębienie powodują, że pasy klinowe uzębione XPZ są odporne na wydłużenie, bardziej elastyczne oraz nie wymagają częstych zabiegów konserwacyjnych, a praca jest cicha, stabilna i długa.

Ponadto specjalna budowa pasów klinowych uzębionych chroni przed zbyt dużym wzrostem temperatury, a wydajniejsze przenoszenie mocy (również przy zastosowaniu kół posiadających małą średnicą i przy dużej liczbie obrotów) pozwala zmniejszyć wymiar układu napędowego, a co za tym idzie również obniżyć koszty użytkowania.

W naszym sklepie posiadamy niezwykle bogatą ofertę wysokiej jakości pasów klinowych uzębionych XPZ wiodących na rynku producentów takich jak Gates, Optibelt czy Sanok.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów. Na pozostałych stronach znajdą Państwo również bogaty wybór pozostałych pasów klinowych. W przypadku problemu z doborem pasa napędowego prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 730 35 35 35 lub e-mail  [email protected]. Mogą Państwo również wypełnić formularz zapytania, a nasi doświadczeni doradcy skontaktują się z Państwem w celu udzielenia niezbędnych informacji.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pasy uzębione XPZ (9.7x8)
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.