Pogłębiacze walcowe-czołowe

Pogłębiacze walcowe-czołowe Pogłębiacze walcowo-czołowe to kolejne z pogłębiaczy, jakie obok pogłębiaczy stożkowych znalazły się w naszej ofercie. Pogłębiacze stosuje się do pogłębiania otworów w obrabianym materiale. Wskazuje na to sama jego nazwa. Na rynku produkowane są trzy rodzaje pogłębiaczy. Są to pogłębiacze stożkowe z chwytem stożkowym Morse’a z płetwą NWSb DIN-228, pogłębiacze walcowo-czołowe, a więc te z uchwytem walcowym, jak i pogłębiacze składane. W przypadku tych ostatnich, jako ostrza montuje się płytki wieloostrzowe z węglików spiekanych. Posiadają one chwyt walcowy Welodona, ze względu na konieczność stosowania w maszynach CNC.
           
Polecamy pogłębiacze typu DIN 373, a więc pogłębiacze walcowo-czołowe z pilotem stałym z chwytem walcowym. Narzędzia wykonane według standardu DIN 373 ze stali szybkotnącej (HSS).
           
Jeśli zdecydujemy się na zakup pogłębiaczy walcowo-czołowych wyposażonych w pilota, wówczas zagwarantujemy sobie znaczny komfort pracy. Możliwa będzie precyzyjna centracja urządzania. Oferowane w naszym sklepie pogłębiacze walcowo-czołowe wykonane są z bardzo wysokiej jakości stali szybkotnącej HSS, stąd możliwa jest obróbka stali o niezwykle zróżnicowanej specyfice. Bez problemu pogłębiacz poradzi sobie z obróbką choćby najbardziej wymagających materiałów. Dajemy Państwu gwarancję jakości ich wykonania oraz wysokiego komfortu pracy. Wszystko za sprawą sprawdzonych i renomowanych firm produkcyjnych, jakim z pewnością można zaufać.
           
Jeśli pragną Państwo zaopatrzyć się w narzędzia o zoptymalizowanych parametrach, możemy Wam zapewnić nasze pogłębiacze walcowo-czołowe. Polecamy w sprzedaży też pogłębiacze stożkowe. Wyposażenie warsztatu pracy w tak niezbędne narzędzia skrawające stanie się z nami jeszcze prostsze. Oferujemy naszą pomocą i doradztwo w zakresie najbardziej wymagających zadań związanych z procesem obróbki skrawaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu. 
Rozwiń opis
Zwiń opis