Pogłębiacze stożkowe

Pogłębiacze stożkowe Jednymi z istotnych narzędzi obróbki skrawaniem są pogłębiacze stożkowe. Są to w dużym uproszczeniu narzędzia, które służą do pogłębiania otworu pod stożkowy łeb śruby. Zwykle wyróżnia się dwa typy pogłębiaczy, a mianowicie z chwytem walcowym oraz chwytem stożkowym. Pogłębiacze stożkowe z chwytem stożkowym Morse’a z płetwą NWSb DIN-228 spotykamy przy pogłębiaczach o większych średnicach, które zaczynają się od Fi 16 mm.
           
Pogłębiacze stożkowe, to więc narzędzia, jakich nie mogło zabraknąć w naszym sklepie. Wykonane są z twardego materiału, który charakteryzuje się dużą ostrością. Mowa tu o stali szybkotnącej HSS. Niektóre pogłębiacze zbudowane są ze stali szybkotnącej HSS-E, która wzbogacona jest nieznaczną ilością kobaltu. Te ostatnie, to wyjątkowe narzędzia skrawające, które umożliwią obróbkę w naprawdę twardym materiale, jak na przykład żeliwo.
           
W naszym sklepie polecamy pogłębiacze stożkowe wykonane ze stali szybkotnącej (HSS) z chwytem stożkowym Morse'a DIN 228-A. Do wyboru mają Państwo zatem pogłębiacze DIN 334-A, B 60 stopni. Pogłębiacze stożkowe 60° wykonane według standardu DIN 334-A lub DIN 334-B ze stali szybkotnącej (HSS) z chwytem stożkowym Morse'a DIN 228-A. Zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem prezentujemy szeroki wybór tego rodzaju narzędzi skrawaniem. Innym rodzajem są pogłębiacze stożkowe DIN 347-A, B 120 stopni. Są to pogłębiacze stożkowe 120° wykonane według standardu DIN 347-A lub DIN 347-B ze stali szybkotnącej (HSS) z chwytem stożkowym Morse'a DIN 228-A.
           
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pogłębiaczy. Poza pogłębiaczami stożkowymi, posiadamy w sprzedaży też pogłębiacze walcowo-czołowe. Istotne jest jednak posiadanie wiedzy na temat parametrów, a co za tym idzie potrzeb użytkowania określonego rodzaju pogłębiaczy.

W razie braku takich wiadomości, zapraszamy do skorzystania z doradztwa obsługi naszego sklepu. Gwarantujemy najlepszą jakość i doskonałe produkty. 
Rozwiń opis
Zwiń opis