Noże, ostrza, scyzoryki

Noże, ostrza, scyzoryki

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo narzędzia ręczne nożne np. wzmocnione ostrza łamane Stanley o szerokości 18 mm i grubości ostrza 0,64 mm, składające się z 7 segmentów. Oferujemy również ostrza łamane do nożyka w rozmiarze 9 mm, złożone z 12 segmentów. Grubość ostrza wynosi 0,43 mm. Opakowanie zawiera 10 sztuk ostrzy. W naszej ofercie znajdą Państwo również ostrza łamane o szerokości 18 mm, wzmocnione. Ich grubość wynosi 0,64 mm. Składają się z 7 segmentów. W opakowaniu mieści się 10 sztuk ostrzy

Ostrza łamane FatMax Carbide to nowe ostrza, wyróżniające się najdłuższym czasem pracy, pięciokrotnie wydłużonym względem konkurencyjnych ostrzy. Ich krawędź tnąca została wykonana z węglików wolframu, które zostały naniesione na ostrze metodą laserową. Węgliki ustępują twardością jedynie diamentowi. Ponieważ został naniesiony tylko na krawędź, korpus ostrza pozostaje elastyczny i odporny na pęknięcia.

Ostrza FatMax stanowią najnowszą generację wymiennych ostrzy, gdyż są wykonywane przy zastosowaniu nowoczesnej technologii S3m. Krawędzie tnące ostrzy są dodatkowo hartowane i ostrzone ponownie pod odpowiednio dobranym kątem. Dzięki nowej technologii ostrzenia, produkty są o 35% ostrzejsze, natomiast ich odporność na pęknięcia została zwiększona o 20%. Żywotność ostrzy została przedłużona o 75%. Ostrza przeznaczone są do wszelkich prac.

Nóż z łamanym ostrzem FatMax Stanley tworzy nowoczesną i profesjonalną konstrukcję. Posiada sztywny, aluminiowy korpus z profilowaną rękojeścią, a także stalowe prowadnice, które sprawiają, że praca staje się bezpieczniejsza, natomiast narzędzie jest niezwykle trwałe. Ostrze jest blokowane automatycznie.  Nóż posiada specjalny zaczep, umożliwiający przypięcie go do paska. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach: o szerokości ostrza 25 mm i wadze 0,27 kg oraz o szerokości ostrza 18 mm i wadze 0,185 kg. 

W ofercie sklepu internetowego EBMiA.pl znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju noży do rozmaitych zastosowań. Z pewnością takie narzędzia przydadzą się w warsztacie każdego rzemieślnika. Za sprawą ich zróżnicowanej konstrukcji, nadają się one do zastosowania na wielu materiałach. Sprawdzą się nie tylko podczas pracy w warsztacie, ale również w domu, ogrodzie czy też garażu. Ponieważ nasz asortyment jest bogaty w różne modele noży, z łatwością dobierzesz tu odpowiedni rodzaj dla siebie. Są to nie tylko wygodne w użytku, ale również w pełni bezpieczne sprzęty, które ułatwią Ci wykonywanie niejednego zadania. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednie akcesoria dla siebie.

Wybór konkretnego noża zależy od tego, jaką pracę planujesz nim wykonywać. Jedne noże będą bowiem odpowiednie do styropianu, inne do plastiku, a jeszcze inne do szkła, skóry czy filcu. W naszym sklepie online znajdziesz bogatą ofertę noży monterskich, przydatnych podczas prac budowlanych oraz instalacyjnych. Posiadamy także różnego rodzaju nożyki introligatorskie do cięcia papieru, tektury, materiałów oraz folii. Wśród fachowców nazywane są one nożami łamanymi, ponieważ posiadają wysuwane ostrze, którego końcówki odłamuje się w momencie, gdy staną się tępe. Jeśli zależy Ci natomiast na wyjątkowo precyzyjnym cięciu, wybierz nóż trapezowy albo skalpel. Posiadamy także wybór noży specjalistycznych do prac profesjonalnych. Mamy w ofercie również noże do cięcia szkła.

Zdecydowanie najpopularniejszym modelem noża jest nóż monterski, który pozwoli na wykonanie bardzo wielu prac, które wymagają cięcia. Sprawdzi się zarówno w gospodarstwie domowym, ale docenią go także specjaliści, tacy jak monterzy oraz instalatorzy. Uniwersalnym narzędziem, które przyda się w każdym domu jest wspomniany wcześniej nożyk introligatorski. Tego typu nożyk sprawdzi się do wykonania drobnych prac domowych. Jego największym plusem jest wielofunkcyjność oraz wygoda oraz niezwykle prosta i szybka wymiana ostrza. W naszej ofercie znajdziesz nożyki introligatorskiej o różnej szerokości oraz sztywności. Warto więc, by znalazł się w każdej skrzynce narzędziowej.

Jeśli zaś na co dzień zawodowo zajmujesz się pracami monterskimi, instalacyjnymi lub podobnymi, najlepszym wyborem będą dla Ciebie noże specjalistyczne. W naszej ofercie dostępne są narzędzia do różnorodnych zastosowań. Z pewnością dobierzesz tu odpowiednie rozwiązania dla siebie. Są to solidne i trwałe akcesoria, które przy odpowiedniej konserwacji posłużą Ci przez długie lata.

Wśród produktów sklepu internetowego EBMiA.pl dostępne są także noże do cięcia szkła oraz innych materiałów, które wymagają precyzyjnego cięcia. Wśród nich są także nożyki do tapet z krótkim ostrzem, idealne do prac wykończeniowych. Przydadzą się oczywiście podczas naklejania tapet, ale nie tylko. Świetnie poradzą sobie podczas aplikowania folii przyciemniającej na szyby w aucie, a także w czasie oklejania mebli.

Jeśli zaś na co dzień wykonujesz prace dekarskie lub budowlane, na pewno przyda Ci się nóż do papy. To mocne narzędzie przytnie bardzo grube arkusze papy, jak również pozwoli na dopasowanie jej do kształtu dachu. Innym, specjalistycznym nożem jest nóż tapicerski, przydatny zarówno w zakładach tapicerskich, jak również krawieckich. Może się także przydać podczas prac domowych, np. do cięcia tkanin.

W naszej ofercie dostępne są również ostrzałki do noży. Z pewnością przydadzą się każdemu, kto na co dzień pracuje z tego typu narzędziami. Zajrzyj do asortymentu EBMiA.pl i sprawdź!

Rozwiń opis
Zwiń opis