Pogłębiacze

Ocena: 4.80 / 5 (777 głosy)
Pogłębiacze Sklep EBMiA jest doskonale wyposażony w narzędzia do pogłębiania. W naszej ofercie znajdują się pogłębiacze stożkowe, służące do pogłębiania otworów oraz fazowania otworów i konturów, jak również pogłębiacze walcowe, przystosowane do pogłębiania otworów na maszynach CNC, maszynach konwencjonalnych oraz do pogłębiania ręcznego.
 
Oferujemy pogłębiacze firmy FENES, która od 30 lat produkuje narzędzia do obróbki skrawaniem i od wielu lat uznawana jest za jednego z liderów na polskim rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo narzędzia standardowe o typowych szerokościach powierzchni roboczej oraz o typowych kątach nachylenia powierzchni roboczej, jak również pogłębiacze bardzo nietypowe, o niestandardowym nachyleniu oraz szerokości. W przypadku pogłębiaczy walcowych istnieje możliwość zamówienia pogłębiacza nietypowego o niespotykanych średnicach pogłębień.
 
Wszystkie pogłębiacze są przystosowane do pracy na maszynach, zarówno konwencjonalnych, jak i CNC. Doskonale radzą sobie z obróbką twardych i miękkich materiałów, jak również tworzyw sztucznych, aluminium, a także miedzi i mosiądzu. Kupując u nas, wybieracie Państwo najwyższą jakość oraz Polski Wyrób.
Rozwiń opis
Zwiń opis