Filtruj

Średnica wałka d [mm]

Średnica wałka d [mm]

Długość

Długość

h [mm]

h [mm]

E [mm]

E [mm]

B [mm]

B [mm]

Długość L [mm]

Długość L [mm]

Długość W [mm]

Długość W [mm]

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Wałki na podporach

Wałki liniowe na podporach

Wałki na podporach na szeroką skalę wykorzystywane są w technice liniowej. Mają tam swoje istotne miejsce i przyczyniają się do uzyskania konkretnych, bardzo precyzyjnych produktów. Nieodłącznym elementem wałków na podporachłożyska liniowe otwarte.

To za ich przyczyną możliwe jest oczekiwane przemieszanie się na całej długości. Konieczny jest jednak odpowiedni montaż wałków na śrubach o niskiej tolerancji płaskości. Dzięki temu ruch będzie się odbywał precyzyjnie, płasko i bez zbędnego ukosowania. Wałki na podporach charakteryzują się poza tym wysoką trwałością. Jest to spowodowane określonymi warunkami produkcji, a więc hartowaniu indukcyjnemu na głębokość od 0,4 mm do 3,2 mm. Co ważne, produkty te odznaczają się także dużą gładkością. Nie ma tu zbędnej chropowatości powierzchni, stąd praca łożysk może się odbywać na oczekiwanym poziomie precyzji.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór wałków na podporach, ale także łożysk zamkniętych, otwartych i wiele innych produktów niezbędnych w technice liniowej.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Wałki liniowe na podporach
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.