Rolki

Rolki bieżne kulkowe, rolki nośne, rolki popychaczy Rolki należą do powszechnie stosowanych w przemyśle podzespołów maszynowych. Przystosowane są zarówno do prowadzenia wałów, jak również tulei oraz wszystkich elementów tocznych. Rolki są zdecydowanie bardziej odporne na brak osiowości wałów, pozwalają na precyzyjne prowadzenie wałów oraz elementów tocznych i są niezwykle wytrzymałe. Rolki dzielą się na trzy, różnorodne typy. Pierwszym z nich są rolki bieżne, czyli rolki kulkowe. Bardzo precyzyjne i niezwykle trwałe. Kolejną grupą są rolki nośne, które pozwalają na ciągłą i bardzo stabilną pracę elementów tocznych. Ostatnia grupa to rolki popychaczy, szeroko stosowane w przemyśle motoryzacyjnym.
 
W sklepie EBMiA znajdziecie Państwo kompletną ofertę rolek. Zarówno z grupy rolek kulkowych jak i rolek nośnych oraz rolek popychaczy. Bardzo duży wybór pozwala na precyzyjne dobranie rolki oraz łatwe dopasowanie jej według swoich potrzeb. Wszystkie rolki są precyzyjnie opisane, a w sklepie znajduje się specjalny skrypt ich doboru.
 
Rolki to podzespoły rzadziej wykorzystywane niż łożyska, jednak są niezastąpionym podzespołem w niektórych sytuacjach. Wychodząc Państwu naprzeciw, oferujemy ich bardzo szeroką grupę, dzięki czemu nie musicie się Państwo martwić o ich właściwy dobór.
Rozwiń opis
Zwiń opis