Filtruj

Czas realizacji

Czas realizacji

Uchwyty magazynku

Uchwyty magazynku

Automatyczna wymiana narzędzi to niezwykle istotny element w procesie frezowania na maszynach sterowanych numerycznie CNC. Wrzeciono z automatyczną wymianą narzędzia – tzw. ATC przyczynia się do znaczącej poprawy wydajności i jakości obróbki. W celu budowy magazynku narzędzi można wykorzystać gotowe uchwyty przystosowane do praw narzędziowych w rozmiarze  ISO20,ISO25,ISO30,BT30,BT40.

Nasze uchwyty z tworzywa sztucznego zapewniają solidne i pewne mocowanie oprawek narzędzi, minimalizując wibracje i drgania. Uchwyty są kompatybilne z naszymi oprawkami narzędzi ATC, co umożliwia szybką i płynną wymianę narzędzi, minimalizując przerywanie obróbki do niezbędnego minimum.

W naszym sklepie znajdziesz również elektrowrzeciona z systemem ATC, które umożliwiają automatyczną wymianę narzędzi w trakcie obróbki. Dzięki temu oszczędzasz czas i eliminujesz konieczność interwencji manualnej. Nasze oprawki narzędzi ATC są doskonale dopasowane do uchwytów magazynku, tworząc zintegrowane rozwiązanie o wysokiej wydajności.

W celu jeszcze większej optymalizacji procesu frezowania oferujemy również czujniki długości narzędzia do automatycznego pomiaru narzędzi. Dzięki nim możesz precyzyjnie określić długość, średnicę i inne parametry narzędzi, co pozwoli dostosować obróbkę do indywidualnych wymagań. Tym samym osiągniesz jeszcze lepsze rezultaty i oszczędzisz czas.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy konkurencyjne ceny, szybką dostawę i profesjonalną obsługę klienta. Nasi eksperci są gotowi służyć Ci doradztwem i pomocą w wyborze odpowiednich rozwiązań, które dopasują się do Twoich potrzeb. Zaoszczędź czas, zwiększ wydajność i popraw jakość obróbki dzięki naszym innowacyjnym produktom.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: IW-MOCOWANIE BT30

Uchwyt mocujący do BT30

Cena
59,22 zł / szt.
48,15 zł bez VAT
Termin realizacji:
24h
Indeks: IW-MOCOWANIE BT40

Uchwyt mocujący do BT40

Cena
59,22 zł / szt.
48,15 zł bez VAT

Termin realizacji:
24h
Indeks: IW-MOCOWANIE ISO30

Uchwyt mocujący do ISO30

Cena
59,22 zł / szt.
48,15 zł bez VAT

Uchwyt do oprawek ISO30 wykorzystywany w magazynkach narzędzi dla maszyn CNC, który umożliwia realizację automatycznej wymiany narzędzia.

Termin realizacji:
24h