Elementy toczne

Elementy toczne, kulki, wałki, igiełki Prócz typowych produktów w postaci łożysk, rolek oraz akcesoriów łożyskowych, w sklepie EBMiA znajduje się również bardzo szeroki wybór elementów tocznych. Elementy te mogą służyć jako elementy naprawcze do wszelkiego rodzaju mechanizmów, w tym między innymi do przekładni oraz łożysk, a także jako elementy montażowe, przystosowane do pasowania elementów pasowanych czy też montażu podzespołów, które wymagają kołkowania.
 
W ofercie EBMiA znajduje się szeroki zakres kulek, stosowanych w przekładniach i śrubach kulowych, a także w łożyskach kulkowych. Ponadto w sklepie znajduje się bardzo liczna oferta wałeczków oraz igiełek. Elementy te stanowią bardzo ważny środek naprawczy do wszelkiego rodzaju łożysk wałeczkowych oraz igiełkowych.
 
Potężny wybór elementów tocznych pozwala na łatwy ich dobór oraz późniejsze zastosowanie w łożysku lub w przypadku kulek, również w przekładni. Ceny niektórych typów łożysk są bardzo wysokie. Wszystko zależy od ich właściwości oraz zadań jakie mają spełniać. Tym samym naprawienie tego typu łożyska gwarantuje jego stabilną pracę przez dłuższy czas i pozwala znacznie zaoszczędzić na kosztach zakupu. Dlatego EBMiA stara się dostarczać kompleksową ofertę elementów tocznych do łożysk kulkowych, dzięki czemu ewentualna naprawa może przebiec błyskawicznie.
Rozwiń opis
Zwiń opis