Filtruj

Seria profili

Seria profili

Moduł

Moduł

Materiał

Materiał

Czas realizacji

Czas realizacji

Zaślepki do profili

Zaślepki do profili

Zaślepki do profili znajdują szerokie zastosowanie w konstrukcjach z profili stalowych, systemach ogrodzeń, meblach warsztatowych, a także w elementach architektury ogrodowej. Produkowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zaślepki na profil zapewniają trwałość i estetykę.

Zaślepki do profili prostokątnych i kwadratowych

W sklepie EBMiA oferowane są zaślepki do profili prostokątnych i kwadratowych, które doskonale nadają się do zabezpieczania końców profili aluminiowych, stalowych oraz z tworzyw sztucznych. Zaślepki na profile chronią przed ostrymi krawędziami i zakrywają nieestetyczne śruby oraz łączenia, nadając elegancki wygląd szafom, regałom, fotelom, komodom i innym meblom.

Zaślepka profilu

Montowanie zaślepek do profili jest niezwykle proste. Chropowata powierzchnia zaślepki profilu chroni przed zarysowaniami podczas transportu i montażu, a matowa struktura górnej części nadaje nowoczesny i estetyczny wygląd, idealnie komponujący się z różnorodnymi stylami wnętrz i przestrzeni zewnętrznych.

Dolna część zaślepki, wyposażona w rdzeń oraz lamelki, doskonale dopasowuje się do grubości ścianki profilu, gwarantując trwałe i stabilne osadzenie. Zaślepka profilu to niezawodne rozwiązanie sprawdzi się w przemyśle meblowym, maszynowym, elektrotechnicznym oraz budownictwie.

Zaślepki na profil

Zaślepki do profili zapewniają trwałe, bezpieczne i estetyczne wykończenie projektów. Oferowane zaślepki na profil są funkcjonalne i podnoszą walory wizualne każdego elementu, do którego zostaną zastosowane.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: 305857Z

Osłona dla 305857

Cena
8,88 zł / szt.
7,22 zł bez VAT

Termin realizacji:
24h