Filtruj

Średnica zewnętrzna D [mm]

Średnica zewnętrzna D [mm]

Szerokość B [mm]

Szerokość B [mm]

Średnica wewnętrzna d [mm]

Średnica wewnętrzna d [mm]

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Łożyska ślizgowe oczkowe

Łożyska ślizgowe oczkowe

Łożyska można podzielić na ślizgowe i toczne. W przypadku tych pierwszych, zewnętrzny pierścień ślizga się po powierzchni lub tuż przy powierzchni panewki. Tego typu łożyska ślizgowe znajdują zastosowanie, kiedy podnoszone są bardzo duże obciążenia lub bardzo niewielkie obciążenia, kiedy wymagana jest duża prędkość obrotowa, w przypadku dużej precyzji montażu konstrukcji. Jednym z typów łożysk ślizgowych jest łożysko ślizgowe oczkowe.
 
Posiadamy w swojej ofercie wiele łożysk oczkowych w różnych wersjach i wykonaniu. Łożyska ślizgowe oczkowe są tak skonstruowane, że odznaczają się możliwością przenoszenia obciążeń promieniowych, czyli działających pod katem prostym w stosunku do osi łożyska. Charakteryzują się też odpornością, wytrzymałością, a także (ze względu na materiał, z jakiego są wykonane) małym tarciem. Jednak, przy montażu, należy zachować dużą ostrożność z obawy przed uszkodzeniem. Najlepiej montowanie łożysk ślizgowych zlecić specjalistom. Jak wynika z doświadczenia nasze łożyska znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysły, w lotnictwie i pakowaniu. Są sprawdzone w różnych warunkach i okolicznościach. Nasi klienci są zadowoleni z ich  niezawodności.
 
W tej kategorii mamy jeszcze inne urządzenia, na które chcemy zwrócić Państwa uwagę. Są to: tuleje ślizgowe, zespoły łożyskowe, elementy toczne, rolki, łożysko klimatyzacji.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.