Powrót do Łożyska, rolki, tuleje ślizgowe

Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Zabudowa

Zabudowa

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Łożyska kulkowe samonastawne

Ocena: 4.79 / 5 (3617 głosy)
Łożyska kulkowe samonastawne

Łożyska kulkowe samonastawne to dość proste konstrukcje znajdujące zastosowanie zazwyczaj w tradycyjnych nieskomplikowanych łożyskowaniach. Ich prosta konstrukcja pozwala na łatwe montowanie i demontowanie, co może być zaletą dla wielu klientów. Wypełniający je smar pozwala na bezawaryjną eksploatacje urządzenia przez cały okres pracy i jest jednocześnie bezpieczny dla środowiska.
 
Łożysko kulkowe samonastawne przez nas proponowane, jest odporne na korozję, więc może pracować nawet w sporej wilgotności i niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Łożysko samonastawne można zamontować w sztywną oprawę, co umożliwia poszerzenie możliwości jego wykorzystania, bowiem po takim montażu staje się łożyskiem samonastawnym znajdującym zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.
 
Oferujemy całą gamę łożysk kulkowych samonastawnych, których pełną listę prezentujemy na naszej stronie internetowej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w wyjaśnianiu kwestii technicznych i doradztwie. Zachęcamy do zapoznania się też z innymi urządzeniami, pochodzącymi od najlepszych producentów. Są to:

Wszystkie te urządzenia pochodzą od naszych czołowych dostawców. Zostały wielokrotnie sprawdzone i zyskały jak najlepsze opinie eksperckie i od klientów.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Łożyska kulkowe samonastawne
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.