Filtruj

Szerokość B [mm]

Szerokość B [mm]

Średnica wewnętrzna d [mm]

Średnica wewnętrzna d [mm]

Średnica zewnętrzna D [mm]

Średnica zewnętrzna D [mm]

Luz

Luz

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Łożyska do iskrowników

Łożyska do iskrowników

Iskrownik jest urządzeniem, które stosowane jest głównie jako element do zapłonu silników spalinowych. W iskrownikach następuje generowanie iskry elektrycznej, co jest niezbędne podczas zapłonu silnika. Iskrowniki są stosowane również w przemyśle motoryzacyjnym, w energetyce, a nawet w urządzeniach AGD. Specjalistyczne łożyska do iskrowników, muszą cechować się wytrzymałością i odpornością na duże, aczkolwiek chwilowe przeciążenia.
 
W EBMiA nie mogłoby zabraknąć wysokiej jakości łożysk do iskrowników. W sklepie znajduje się kompleksowa oferta tych łożysk. Są to łożyska stosunkowo nietypowe, przystosowane do pracy na dużych przeciążeniach, przy bardzo trudnych i jednocześnie zmieniających się warunkach. Łożyska do iskrowników mogą sprawiać problem, jeśli chodzi o ich właściwy dobór. Dlatego w razie potrzeby sklep służy fachowym doradztwem oraz pomocą.
 
Pełna oferta łożysk do iskrowników, pozwala na szybki ich dobór oraz ewentualną wymianę w przypadku uszkodzenia łożyska. Łożyska oferowane w EBMiA są łożyskami wykonanymi w fabrykach renomowanych producentów, między innymi w firmie NSK, która słynie z produkcji wysokiej jakości łożysk, również przystosowanych do pracy w iskrownikach.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.