Koła do pasów AT5 AT10

Ocena: 4.78 / 5 (1089 głosy)
Koła do pasów zębatych - Koła do pasów AT5 AT10

Koła do pasów AT to elementy maszyn o bardzo dużym znaczeniu. Modele dostępne w naszym sklepie wykonane są z aluminium,   nie posiadają otworów i śrub mocujących w piaście. Niektóre z elementów mimo podania średnicy otworu w kolumnie Ød będą wyposażone tylko i wyłącznie w punkt pilotujący. Jednakże na Państwa życzenie możemy wykonać otwór przelotowy w kole.
 
Koła do pasów AT występujące w naszym sklepie to dwie główne kategorie. Do wyboru są modele do pasów AT5 oraz AT10. Następnie dzielą się na mniejsze grupy. Dzięki tak dużej różnorodności możliwe jest dokładne dopasowanie produktu do specyfikacji maszyny. W razie potrzeby nasi wykwalifikowani doradcy służą pomocą.
 
Koła pasowe AT mogą mieć różne zastosowania, to sprawia, że muszą być wytrzymałe, by pracować jak najdłużej. Proponowane przez nas modele pochodzą od renomowanych producentów i doskonale spełniają to kryterium. Zaopatrzenie się w nie to zdecydowanie słuszny wybór.
Poza kołami do pasów AT w naszym sklepie można znaleźć znacznie więcej elementów maszyn. Do Państwa dyspozycji są między innymi:

Za dodatkową opłatą, istnieje możliwość zamówienia koła z wykonaną obróbką.
Rozwiń opis
Zwiń opis