Filters
Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Podziałka

Podziałka

Długość [mm]

Długość [mm]

Szerokość

Szerokość

Ilość zębów

Ilość zębów

Materiał

Materiał

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M

Pasy zębate zamknięte (bezkońcowe) - Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M

Pasy zębate HTD to wysokiej jakości grupa pasów zębatych wykonanych ze specjalistycznego materiału – neoprenu. Materiał ten, jest składową, czyli kompozytem wielu materiałów, w tym materiałów, które zapobiegają między innymi zmianom kształtu pasa, zapobiegają jego rozciąganiu, a także kurczeniu.

Neopren jest odporny na oleje oraz smary, gwarantuje wytrzymałość i jest niezwykle odporny na niskie oraz wysokie temperatury. To wszystko sprawia, że każdy pas zębaty HTD, to pas wysokiej jakości, o niezwykle precyzyjnej budowie, która zapewnia najwyższą jakość prowadzenia i idealne przyleganie do powierzchni koła zębatego.

Właściwości pasów HTD

Najważniejsze właściwości pasów HTD to ich trwała i bardzo funkcjonalna konstrukcja. Pasy te z powodzeniem mogą pracować kilka lat, bez dodatkowej konserwacji oraz kontroli. Niezbędne jest jednak sporadyczne naciąganie pasa. Neopren jest materiałem wytrzymałym oraz niezwykle trwałym.

Pasy HTD mają wysoką funkcjonalność, również dzięki specyficznemu zarysowi zęba na pasie. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na wysoką funkcjonalność, ale również na brak poślizgu, który w wielu przypadkach powoduje niedokładności w działaniu urządzenia i maszyny.
Pasy HTD, wykonane z neoprenu, pracują z powodzeniem w bardzo niskich temperaturach, sięgających nawet -30 stopni Celsjusza, jak również w temperaturach przekraczających 80, a nawet 100 stopni Celsjusza.

Bogata oferta pasów zębatych HTD

Pasy zębate HTD dostępne są u nas w szerokiej i bogatej ofercie. Produkowane i dostępne w wielkościach 3M, 5M, 8M, 14M, 20M. Wszystkie pasy mamy dostępne od ręki.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pasy zębate zamknięte (bezkońcowe) - Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.