Powrót do Pasy zębate T2.5 T5 T10

Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Podziałka

Podziałka

Długość

Długość

Szerokość

Szerokość

Ilość zębów

Ilość zębów

Materiał

Materiał

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Pasy zębate T5

Ocena: 4.79 / 5 (5010 głosy)
Pasy zębate T2.5 T5 T10 - Pasy zębate T5

Pasy zębate to wytrzymałe narzędzia wykonane z poliuretanu. Poliuretanowy pas zębaty o trapezowym zarysie zęba i podziałce metrycznej w połączeniu z kołami zębatymi, nadaje się do przemysłu spożywczego, chemicznego, lekkich napędów pracujących w wilgotnym środowisku. Produkowane są w technologii termoutwardzalnej. Ten wysokojakościowy materiał jest odporny na ścieranie. Razem ze stalowym kordem tworzy pas bardzo dobrej jakości, zapewniający wysoką wytrzymałość. Jedną z naszych propozycji są pasy zębate T2.5 T5 T10 i pasy zębate T5. Są one odporne na otarcia i całkowicie wodoodporne. Produkowane w rękawach, w metrażu i Flex, dlatego polecamy Państwu wybrać odpowiedni pas zębaty, zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem, ponieważ sprzedajemy go w skali metrycznej.

Są ponadto odporne na UV, ozon, tłuszcze, oleje, benzynę, rozpuszczalniki ropopochodne i większość kwasów. Zakres temperatur w jakim mogą bez problemu pracować to -10 do + 80 stopni (krótkotrwale do 110 stopni ). Istnieje możliwość wykonania pasa ze specjalnego poliuretanu do temperatur - 45 stopni (chłodnie). Jest także szansa nakładania warstw.

Pasy zębate, ze względu na swój bardzo odporny materiał oraz funkcjonalność są bardzo pożądane w niejednym zakładzie pracy. Stanowią element, który powinien być na wyposażeniu każdego warsztatu, także domowego. Jeśli mowa o budowie maszyn, to jest ich niezbędna część, bez której trudno jest mówić o wydajnej oraz skutecznej pracy. Posiadamy bardzo szeroki wybór pasów zębatych, które cieszą się doskonałymi opiniami naszych Klientów. Ich zadowolenie spowodowane jest z pewnością markami producentów tych narzędzi, które znane są w całej Polsce, a i nierzadko także poza jej granicami. Zapraszamy więc do dokonywania zakupów, a w razie wątpliwości, chętnie pomożemy w wyborze. Pasy zębate czy koła zębate, a nade wszystko frezy trzpieniowe.

Właściwości pasów pouliretanowych:

  • odporne na otarcia
  • całkowicie woodoodpore
  • produkowane w rkękawach, w metrażu i Flex
  • odporne na UV, ozon, tłuszcze, oleje, benzynę, rozposzczalniki ropopochodne i większość kwasów
  • zakres temperatur -10 do + 80 stopni (krótkotrwale do 110 stopni ). Istnieje możliwość wykonania pasa ze specjalnego poliuretanu do temperatur - 45 stopni (chłodnie).
  • możliwość nakładania warstw
  • DIN 7721-2
Rozwiń opis
Zwiń opis
Pasy zębate T2.5 T5 T10 - Pasy zębate T5
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.