Powrót do Pasy zębate T2.5 T5 T10

Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Podziałka

Podziałka

Długość

Długość

Szerokość

Szerokość

Ilość zębów

Ilość zębów

Materiał

Materiał

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Pasy zębate T5

Ocena: 4.79 / 5 (4678 głosy)
Pasy zębate T2.5 T5 T10 - Pasy zębate T5

Pasy zębate to wytrzymałe narzędzia wykonane z poliuretanu. Poliuretanowy pas zębaty o trapezowym zarysie zęba i podziałce metrycznej w połączeniu z kołami zębatymi, nadaje się do przemysłu spożywczego, chemicznego, lekkich napędów pracujących w wilgotnym środowisku. Produkowane są w technologii termoutwardzalnej. Ten wysokojakościowy materiał jest odporny na ścieranie. Razem ze stalowym kordem tworzy pas bardzo dobrej jakości, zapewniający wysoką wytrzymałość. Jedną z naszych propozycji są pasy zębate T2.5 T5 T10 i pasy zębate T5. Są one odporne na otarcia i całkowicie wodoodporne. Produkowane w rękawach, w metrażu i Flex, dlatego polecamy Państwu wybrać odpowiedni pas zębaty, zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem, ponieważ sprzedajemy go w skali metrycznej.

Są ponadto odporne na UV, ozon, tłuszcze, oleje, benzynę, rozpuszczalniki ropopochodne i większość kwasów. Zakres temperatur w jakim mogą bez problemu pracować to -10 do + 80 stopni (krótkotrwale do 110 stopni ). Istnieje możliwość wykonania pasa ze specjalnego poliuretanu do temperatur - 45 stopni (chłodnie). Jest także szansa nakładania warstw.

Pasy zębate, ze względu na swój bardzo odporny materiał oraz funkcjonalność są bardzo pożądane w niejednym zakładzie pracy. Stanowią element, który powinien być na wyposażeniu każdego warsztatu, także domowego. Jeśli mowa o budowie maszyn, to jest ich niezbędna część, bez której trudno jest mówić o wydajnej oraz skutecznej pracy. Posiadamy bardzo szeroki wybór pasów zębatych, które cieszą się doskonałymi opiniami naszych Klientów. Ich zadowolenie spowodowane jest z pewnością markami producentów tych narzędzi, które znane są w całej Polsce, a i nierzadko także poza jej granicami. Zapraszamy więc do dokonywania zakupów, a w razie wątpliwości, chętnie pomożemy w wyborze. Pasy zębate czy koła zębate, a nade wszystko frezy trzpieniowe.

Właściwości pasów pouliretanowych:

  • odporne na otarcia
  • całkowicie woodoodpore
  • produkowane w rkękawach, w metrażu i Flex
  • odporne na UV, ozon, tłuszcze, oleje, benzynę, rozposzczalniki ropopochodne i większość kwasów
  • zakres temperatur -10 do + 80 stopni (krótkotrwale do 110 stopni ). Istnieje możliwość wykonania pasa ze specjalnego poliuretanu do temperatur - 45 stopni (chłodnie).
  • możliwość nakładania warstw
  • DIN 7721-2
Rozwiń opis
Zwiń opis
Pasy zębate T2.5 T5 T10 - Pasy zębate T5
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.