Filters
Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Podziałka

Podziałka

Długość [mm]

Długość [mm]

Szerokość

Szerokość

Ilość zębów

Ilość zębów

Materiał

Materiał

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Pasy zębate HTD 8M

Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 8M

Od dobrej jakości pasa zębatego wymaga się najwyższej kultury pracy, wysokiej efektywności, a także doskonałej współpracy z samym kołem. Takie właśnie są pasy zębate HTD 8M.

Jest to pas wykonany z neoprenu, materiału o znakomitych właściwościach i wytrzymałości. Neopren wytrzymuje ekstremalnie niskie – sięgające -30 stopni Celsjusza temperatury, a także ekstremalnie wysokie, sięgające 100 stopni Celsjusza. To pozwala na pracę w naprawdę trudnych warunkach.
Dodatkowo, pas zębaty HTD 8M jest pasem o nietypowym wykonaniu. Zaokrąglony profil zęba oraz niezwykle wysoka jakość wykonania pozwalają na idealne przyleganie do koła.

Efektem tego jest bardzo cicha praca i brak poślizgów, a zatem idealne przeniesienie napędu. Minusem pasów neoprenowych, w tym również pasów zębatych HTD 8M, jest z całą pewnością przepuszczalność neoprenu, przez co pasy lepiej sprawdzają się w suchych warunkach.
 

Pełna oferta pasów zębatych HTD 8M

Pasy zębate HTD mamy dostępne bezpośrednio z naszego magazynu. Takie rozwiązanie zapewnia błyskawiczny dostęp do poszukiwanego produkty. Pasy HTD o nomenklaturze 8M, dostępne są w szerokościach: 20 mm, 30 mm, 50 mm, 85 mm. Są to pasy bardzo wysokiej jakości, działające praktycznie bez poślizgu.

To sprawia, że pas współpracuje wręcz idealnie z całym układem i zapewnia stabilną i długotrwałą pracę przez cały czas. Pasy zębate HTD 8M stosowane mogą być wszędzie tam, gdzie od maszyny wymaga się nie tylko przenoszenia znacznych obciążeń, ale również bardzo wysokiej kultury pracy, co w przypadku tych pasów jest możliwe. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 8M
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.