Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Podziałka

Podziałka

Długość [mm]

Długość [mm]

Szerokość

Szerokość

Ilość zębów

Ilość zębów

Materiał

Materiał

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Pasy zębate HTD 5M

Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 5M

Pasy zębate HTD 5M to wykonane z neoprenu, doskonałej jakości pasy zębate, stosowane w przemyśle maszynowym oraz mechanicznym w szerokim zakresie. Delikatny, zaokrąglony zarys zęba zapewnia najbardziej perfekcyjne i najlepsze prowadzenie pasa zębatego po kole.

Dodatkowo, pas zębaty HTD 5M wykonany z zaokrąglonym profilem zęba, nie tylko cicho pracuje z całym układem, ale również gwarantuje ruch praktycznie bez poślizgu, bowiem pas wykonany jest z bardzo wysoką dokładnością.

Zwiększona powierzchnia przylegania zapewnia znacznie cichszą i jednocześnie zdecydowanie stabilniejszą pracę. To wszystko przekłada się oczywiście na efektywność, a także praktycznie całkowitą bezobsługowość pasa zębatego HTD 5M.

Pełna gama ofertowa pasów zębatych HTD 5M

Pasy zębate HTD 5M dostępne są u nas bezpośrednio z półek magazynowych. W ofercie posiadamy trzy szerokości pasów – 9mm, 15 mm oraz 25 mm. Każda z tych szerokości zapewnia najwyższą efektywność i jednocześnie funkcjonalność.

Pasy HTD 5M to doskonałej jakości pasy, które zapewniają stabilną pracę całego układu. Współpraca pomiędzy kołem zębatym a pasem, dzięki konstrukcji pasów zębatych HTD 5M, zapewnia najwyższą jakość i kulturę pracy, co nie jest bez znaczenia w przypadku dużych układów, gdzie pas musi przenosić bardzo duże obciążenia.

Pasy te najlepiej sprawdzają się w środowiskach suchych, ze względu na przepuszczalność wody oraz innych substancji przez neopren, co może skutkować uszkodzeniem wewnętrznych włókien. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 5M
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.