Powrót do Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M

Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Podziałka

Podziałka

Długość

Długość

Szerokość

Szerokość

Ilość zębów

Ilość zębów

Materiał

Materiał

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Pasy zębate HTD 5M

Ocena: 4.79 / 5 (2815 głosy)
Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 5M

Pasy zębate HTD 5M to wykonane z neoprenu, doskonałej jakości pasy zębate, stosowane w przemyśle maszynowym oraz mechanicznym w szerokim zakresie. Delikatny, zaokrąglony zarys zęba zapewnia najbardziej perfekcyjne i najlepsze prowadzenie pasa zębatego po kole.

Dodatkowo, pas zębaty HTD 5M wykonany z zaokrąglonym profilem zęba, nie tylko cicho pracuje z całym układem, ale również gwarantuje ruch praktycznie bez poślizgu, bowiem pas wykonany jest z bardzo wysoką dokładnością.

Zwiększona powierzchnia przylegania zapewnia znacznie cichszą i jednocześnie zdecydowanie stabilniejszą pracę. To wszystko przekłada się oczywiście na efektywność, a także praktycznie całkowitą bezobsługowość pasa zębatego HTD 5M.

Pełna gama ofertowa pasów zębatych HTD 5M

Pasy zębate HTD 5M dostępne są u nas bezpośrednio z półek magazynowych. W ofercie posiadamy trzy szerokości pasów – 9mm, 15 mm oraz 25 mm. Każda z tych szerokości zapewnia najwyższą efektywność i jednocześnie funkcjonalność.

Pasy HTD 5M to doskonałej jakości pasy, które zapewniają stabilną pracę całego układu. Współpraca pomiędzy kołem zębatym a pasem, dzięki konstrukcji pasów zębatych HTD 5M, zapewnia najwyższą jakość i kulturę pracy, co nie jest bez znaczenia w przypadku dużych układów, gdzie pas musi przenosić bardzo duże obciążenia.

Pasy te najlepiej sprawdzają się w środowiskach suchych, ze względu na przepuszczalność wody oraz innych substancji przez neopren, co może skutkować uszkodzeniem wewnętrznych włókien. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 5M
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.