Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Podziałka

Podziałka

Długość [mm]

Długość [mm]

Szerokość

Szerokość

Ilość zębów

Ilość zębów

Materiał

Materiał

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Pasy zębate HTD 3M

Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 3M

Pasy zębate HTD 3M to jedna z wielkości pasów zębatych HTD. Jak w każdym przypadku pasów zębatych HTD, również tutaj – przy wielkości 3M, pasy te wykonane są z neoprenu, bardzo wysokiej jakości materiału, który zapewnia trwałość, efektywność, a także odporność na bardzo niskie jak i ekstremalnie wysokie temperatury.

Pasy HTD o wielkości 3M, dostępne są w trzech szerokościach. Są to pasy powszechnie stosowane w przemyśle mechanicznym i maszynowym. Precyzyjny zarys zęba w pasach zębatych HTD 3M pozwala na lepsze przyleganie zęba bezpośrednio do powierzchni koła. To natomiast zapewnia najwyższą efektywność i stabilność pracy całego układu.

Precyzyjne wykonanie – doskonałe parametry

Pas zębaty HTD 3M to przede wszystkim bardzo precyzyjne wykonanie. Wysoka jakość tych pasów to efekt doskonałej współpracy pomiędzy kołem, a pasem. Dodatkowo, neopren całkowicie eliminuje możliwość powstawania luzów, ze względu na jego minimalną, praktycznie nieistniejącą rozciągliwość.

W przypadku pasów HTD 3M najważniejszym czynnikiem jest wysoka trwałość i kultura pracy. Działają one cicho i są efektywne. Zaokrąglony profil zęba powoduje znacznie płynniejsze działanie i doskonałe przyleganie do koła, praktycznie w całości wyeliminowało to możliwość wystąpienia poślizgu na pasie.

Oferta pasów zębatych HTD 3M

Pasy zębate HTD 3M dostępne są w naszym sklepie w trzech szerokościach: 6 mm, 9mm oraz 15 mm. Każdy z nich wykonany został z wysokiej jakości materiałów i cechuje się trwałością.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 3M
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.