Powrót do Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M

Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Podziałka

Podziałka

Długość

Długość

Szerokość

Szerokość

Ilość zębów

Ilość zębów

Materiał

Materiał

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Pasy zębate HTD 3M

Ocena: 4.79 / 5 (3189 głosy)
Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 3M

Pasy zębate HTD 3M to jedna z wielkości pasów zębatych HTD. Jak w każdym przypadku pasów zębatych HTD, również tutaj – przy wielkości 3M, pasy te wykonane są z neoprenu, bardzo wysokiej jakości materiału, który zapewnia trwałość, efektywność, a także odporność na bardzo niskie jak i ekstremalnie wysokie temperatury.

Pasy HTD o wielkości 3M, dostępne są w trzech szerokościach. Są to pasy powszechnie stosowane w przemyśle mechanicznym i maszynowym. Precyzyjny zarys zęba w pasach zębatych HTD 3M pozwala na lepsze przyleganie zęba bezpośrednio do powierzchni koła. To natomiast zapewnia najwyższą efektywność i stabilność pracy całego układu.

Precyzyjne wykonanie – doskonałe parametry

Pas zębaty HTD 3M to przede wszystkim bardzo precyzyjne wykonanie. Wysoka jakość tych pasów to efekt doskonałej współpracy pomiędzy kołem, a pasem. Dodatkowo, neopren całkowicie eliminuje możliwość powstawania luzów, ze względu na jego minimalną, praktycznie nieistniejącą rozciągliwość.

W przypadku pasów HTD 3M najważniejszym czynnikiem jest wysoka trwałość i kultura pracy. Działają one cicho i są efektywne. Zaokrąglony profil zęba powoduje znacznie płynniejsze działanie i doskonałe przyleganie do koła, praktycznie w całości wyeliminowało to możliwość wystąpienia poślizgu na pasie.

Oferta pasów zębatych HTD 3M

Pasy zębate HTD 3M dostępne są w naszym sklepie w trzech szerokościach: 6 mm, 9mm oraz 15 mm. Każdy z nich wykonany został z wysokiej jakości materiałów i cechuje się trwałością.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 3M
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.