Oprawki zaciskowe

Ocena: 4.79 / 5 (2175 głosy)
Chwyt ISO (DIN 2080) Oprawy narzędziowe do tulejek oraz narzędzi są niezbędnym wyposażeniem każdego warsztatu obróbki skrawaniem. Pozwalają na zamocowanie w uchwytach maszyny różnego typu narzędzi, dzięki czemu możliwe jest wykonanie detali o dużym zróżnicowaniu pod kątem obróbki.
 
W ofercie sklepu EBMiA znajdują się różnorodne oprawki do tulejek narzędziowych, między innymi do tulejek ER, PTE oraz ER DIN 6499. Prócz tego w ofercie posiadamy również oprawki do narzędzi z chwytem Weldona, przystosowane do maszyn konwencjonalnych oraz do maszyn CNC.
 
Oprawki oferowane przez EBMiA zostały wykonane z zachowaniem wszystkich norm narzędziowych, w tym z tolerancją kątową AT13. Oprawki wykonane zostały z wysokiej jakości stali chromowo – manganowej, przystosowanej do produkcji narzędzi wysokiej klasy. Po obróbce oprawki zostały zahartowane, a następnie precyzyjnie zeszlifowane, dzięki czemu gwarantują zachowanie niskich tolerancji wymiarowych. Oprawki do tulejek oraz narzędzi pozwalają często na lepsze mocowanie narzędzia i tym samym na stabilniejszą pracę.
Rozwiń opis
Zwiń opis