Tuleje redukcyjne

Ocena: 4.80 / 5 (1351 głosy)
Chwyt Morse'a (DIN 228)

Tuleje redukcyjne Morse'a- ich cechą charakterystyczną jest to, że są one przeznaczone przede wszystkim do narzędzi posiadających chwyt Morse'a. Są one z powodzeniem wykorzystywane do pośredniego mocowania stożkowych chwytów narzędzi, które znajdują się się w stożkowym gnieździe wrzeciona frezarki. Z powodzeniem znajdują zastosowanie w momencie gdy zarówno wielkość samego stożka jak i odmiana chwytu jest zupełnie inna niż gniazda wrzeciona.

Tuleje redukcyjne należą do podstawowego narzędzia właściwie w każdym warsztacie który zajmuje się obróbką skrawaniem. To dzięki niemu umożliwione jest właściwe zamocowanie narzędzia skrawającego, jak i również skorzystanie z jego pełnych możliwości. Przede wszystkim tuleje to profesjonalne narzędzia, które z powodzeniem znajdują zastosowanie w bardzo trudnych warunkach.

 W naszym sklepie mogą Państwo nabyć zarówno tuleje z tak zwanym chwytem Morse'a, ale dostępne są również te posiadające gwint lub płetwę. W zależności od zapotrzebowania wystarczy wybrać właściwy dla siebie produkt. Dbamy o to, by produkty były wykonywane wedle najwyższych standardów, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotna jest ich wysoka jakość i odporność na zniekształcenia. Stąd też gwarantujemy, że tuleje Morse'a zakupione w naszym sklepie charakteryzują się ogromną wytrzymałością, a to wszystko dzięki twardości 58HRC, jak i również właściwego nawęgleniu w trakcie obróbki.

Rozwiń opis
Zwiń opis