ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka
rzetelna firma tax free zwrotpodatku dla podróżnych

Silniki elektryczne

Silniki elektryczneW ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór silników elektrycznych. Jest to podstawowa grupa urządzeń mechanicznych, niezbędna do prawidłowego napędzania maszyn i urządzeń. Przez wiele ostatnich lat, silniki znacząco się rozwinęły, zarówno pod względem konstrukcji jak również wykorzystania możliwości  i oszczędności. EBMiA chcąc iść razem z duchem czasu i postępem, cały czas dostosowuje ofertę silników do Państwa potrzeb. Stąd posiadamy bardzo dużą grupę silników elektrycznych, popularnych jamników, głównie stosowanych w przemyśle drzewnym, oraz przekładni ślimakowych razem z napędami, dzięki którym praca układu jest stabilna. W ofercie posiadamy także bogaty wybór wariatorów, które pozwalają na płynną regulację prędkości obrotowych.

Szeroka oferta silników w naszym sklepie, to odpowiedź na Państwa potrzeby, które stale rosną. Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że dostępność silników jest bardzo ważna zarówno dla biur konstrukcyjnych, jak i wydziałów utrzymania ruchu. Dlatego nasza oferta jest dostosowana tak, aby można było z niej wytypować interesujący Państwa silnik, zarówno w podstawowych maszynach obróbczych, jak również w liniach produkcyjnych czy maszynach jednostkowych.

Nowością w naszej ofercie są silniki przeciw wybuchowe, mogące z powodzeniem pracować w warunkach trudnych, jak chociażby kopalnie metanowe, gdzie zagrożenie wybuchem jest stosunkowo wysokie i powoduje zwiększenie niebezpieczeństwa podczas pracy.

Posiadamy w sprzedaży silniki jednofazowe i trzyfazowe w wykonaniu łapowym oraz kołnierzowym.
Szeroki zakres mocy od 0.06kW do 22kW oraz prędkości obrotowych pozwalają dobrać silnik do każdej aplikacji.
Dostarczamy silniki wyposażone w hamulec lub obce chłodzenie. Obce chłodzenie umozliwia współpracę z falownikami przy niskich prędkościach obrotowych, gdzie wentylator umieszczony na osi silnika ma za niskie obroty aby schłodzic motor.
Posiadamy również silniki w wykonaniu przeciwwybuchowym do pracy w różnych strefach zagrożeń, silniki z enkoderem, dwubiegowe, rewersyjne oraz w różnych innych wykonaniach.

Reduktory ślimakowe możemy dostarczyć w dziewięciu różnych wielkościach. Oznaczenie wielkości określa odległość od osi ślimaka do osi ślimacznicy w przekładni.
Przekładne są fabrycznie napełnione olejem, dlatego nie wymagają żadnej obsługi  ze strony użytkownika.
Standardowo przekładnie dostarczamy w wersji umożliwiającej zamontowanie silnika kołnierzowego lub z zamontowanym silnikiem.

Aby dobrać motoreduktor należy określić moc silnika lub żądana wartość momentu obrotowego na wyjściu przekładni.
Silniki Elektryczne
kategoria_images/silnik_1349975933.png
Silniki typu jamnik
kategoria_images/silnik-jamnik.png
Przekładnie ślimakowe TM
kategoria_images/przekladnie_slimakowe_1349971357.png
Wariatory
kategoria_images/wariatormaly_1349971999.png
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.