ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka
rzetelna firma tax free zwrotpodatku dla podróżnych

Przewody i kable

Przewody i kable Maszyny sterowane numerycznie, maszyny konwencjonalne oraz wszystkie urządzenia wyposażane są w specjalistyczne kable wysokiej jakości, gwarantujące stabilną komunikację z czujnikami, enkoderami oraz ze sterownikami. Kable maszynowe muszą być precyzyjnie zabezpieczone i gwarantować wysoki standard połączenia. Tylko i wyłącznie wysoka precyzja wykonania, odpowiednie zabezpieczenie kabli oraz ich trwałość gwarantuje stabilne i długotrwałe działanie maszyny bez pojawiających się błędów oraz przerw w sterowaniu oraz problemów wynikających z dostarczenia zasilania.
 
W EBMiA.pl znajdziecie Państwo najwyższej jakości kable i przewody do maszyn, sterowników oraz systemów informatycznych stosowanych w maszynach. Kable te dostosowane są do najnowszych wymogów oraz do stosowania zgodnie z najnowszymi normami automatyki przemysłowej. Posiadamy kable zasilające, antenowe, głośnikowe, sterownicze, ziemne, a także kable telefoniczne oraz komputerowe. Taki zakres gwarantuje Państwu dostęp do pełnego okablowania, które możemy zaoferować w bardzo korzystnych cenach.

Ceny przewodów podane w ofercie są cenami za 1mb.
antenowe
antenowe
Kliknij aby zobaczyć listę produktów z tej kategorii
gumowe
gumowe
Kliknij aby zobaczyć listę produktów z tej kategorii
głośnikowe
głośnikowe
Kliknij aby zobaczyć listę produktów z tej kategorii
instalacyjne
instalacyjne
komputerowe
komputerowe
Kliknij aby zobaczyć listę produktów z tej kategorii
sterownicze
sterownicze
Kliknij aby zobaczyć listę produktów z tej kategorii
Zobacz również
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.