ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka
rzetelna firma tax free zwrotpodatku dla podróżnych

Trzpienie zabierakowe, frezarskie i do frezów

Trzpienie zabierakowe, frezarskie i do frezówTrzpienie frezarskie to bardzo precyzyjne narzędzie, pozwalające na dokładne zamocowanie frezów lub wierteł w oprawce oraz uchwycie. Trzpienie te są przystosowane zarówno jako narzędzia przedłużające długość narzędzia skrawającego, jak również gwarantują lepszy jego chwyt oraz różne możliwości jego zamocowania.
 
W sklepie EBMiA można nabyć profesjonalne  trzpienie zabierakowe, frezarskie, do frezów z gwintem oraz rowkiem. Precyzyjne trzpienie do uchwytów wiertarskich ze stożkiem oraz trzpienie z chwytem Morse’a. Oferta dodatkowo uzupełniona jest o trzpienie do głowic frezarskich, często poprawiające mocowanie głowicy oraz jej zasięg, jak również trzpienie z uchwytem bezkluczykowym.
 
Szeroka oferta trzpieni frezarskich oraz wiertarskich podyktowana jest bardzo dużym zapotrzebowaniem na te narzędzia. Trzpienie dostępne w sklepie EBMiA zostały wykonane z wysokiej jakości stali chromowo – manganowej, były  hartowane po obróbce wstępnej, a następnie precyzyjnie oszlifowane, co pozwoliło na zachowanie bardzo niskich tolerancji wykonania.
Trzpienie zabierakowe DS
kategoria_images/trzpienie.png
Trzpienie frezarskie DC
kategoria_images/dc-iso.png
Do głowic frezarskich
kategoria_images/df-ikona.png
Z uchwytem frezarskim bezkluczykowym
kategoria_images/uw-iso.png
Do uchwytów ze stożkiem
kategoria_images/b-iso.png
Z chwytem Morse’a z rowkiem zabierakowym i wpustowym
kategoria_images/mk-dc.png
Do frezów nasadzanych z rowkiem zabierakowym
kategoria_images/mk-ds.png
Do frezów z otworem gwintowym
kategoria_images/7712.png
Do uchwytów wiertarskich ze stożkiem
kategoria_images/mk-b.png
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.