ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka
rzetelna firma tax free zwrotpodatku dla podróżnych

Tuleje ślizgowe

WYSZUKIWARKA ŁOŻYSK I AKCESORII
Fragment oznaczenia
Średnica wewnętrzna
Średnica zewnętrzna
Wysokość/Szerokość
Szukaj w:   
Tuleje ślizgoweTuleje ślizgowe są bardzo często stosowane do mało wymagających połączeń, gdzie wymagany jest swobodny ruch wałka lub innego elementu tocznego. Tuleja ślizgowa najczęściej wykonywana jest z tworzywa, które jest tworzywem samosmarującym. Dzięki temu następuje łagodny ruch obrotowy lub w razie potrzeby ruch posuwisty, który w żaden sposób nie powoduje uszkodzenia materiału, ani tego, na którym tuleja jest osadzona, ani też wałka lub innego elementu tocznego.
 
EBMiA oferuje szeroki wybór tulei ślizgowych różnego typu i różnego wymiaru. W ofercie sklepu znajdują się tuleje z materiałów takich jak PTFE, czyli teflon, który jest materiałem bardzo dobrze przystosowanym jako materiał na tuleje ślizgowe. Cechuje się dobrym smarowaniem, wytrzymałością i efektywnością zastosowania. Innym materiałem stosowanym na tuleje ślizgowe jest POM. Jest to również tworzywo, bardzo stabilnie pracujące, które z powodzeniem wykorzystywane jest między innymi jako materiał do elementów ślizgowych.
 
Tuleje ślizgowe z powodzeniem mogą pracować nawet w miejscach, gdzie wymagana jest wytrzymałość łożyskowania i dobre prowadzenie wału. Dzięki temu, że tuleje wykonywane są w postaci monolitu, są bardziej odporne na brak osiowości wału, a przy tym są bardzo łatwo montowane. Obecna technologia pozwala wykorzystywać tuleje ślizgowe tam, gdzie do niedawna konieczne było łożyskowanie.
TUP1 - PTFE
kategoria_images/tuleja-tup1.png
TUF - kołnierzowe - PTFE
kategoria_images/tuleja-tuf.png
TUP2 - POM
kategoria_images/tuleja-tup2.png
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.